Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl szép,hogy igaz legyen ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl szép,hogy igaz legyen ? Hogyan derítsem ki,hogy nem kamu reg a nő ? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! A facebookon van egy társkereső funkció.Engem tetszőnek jelölt egy Filipinó nő,aki csodálatos a fényképek alapján.Én nem tudom ezt elhinni,hogy ez igaz lenne...Úgy érzem,hogy kamu reg,valami modell fényképeivel.Hogyan lehetne le ellenőrízni,hogy ő valóban ő ?

2021. szept. 6. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Google képkereső.
2021. szept. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Google képkereső kidobja, ha modell.

De te is tesztelheted, ha videóhívást kezdeményezel.

Amúgy ha pénzt kér, akkor abban az esetben is kamu, ha tényleg úgy néz ki.

2021. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén,hogy nem tudom elhinni,hogy ekkora szerencsém lenne....
2021. szept. 6. 19:26
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Főleg ha csak látszatra nő.. :D
2021. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kifizetsz neki 500 eurót a repülőjegyre, aztán még 500 at a vizumra, majd eltünik.

Ezek mind ukrán pasik.

2021. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tehetem be regjét,megpróbálom a google képkeresőt.Köszönöm szépen az ötletet.
2021. szept. 6. 19:40
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Társkeresőn egy lájk semmit nem jelent. Beszélgessetek, találkozzatok. Ha a találka nem megoldható, pénzt kér, hülyít, akkor lapozz tovább.
2021. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem tutira kamu reg. Nekem van egy kamu öregember profilom és fel vagyok regisztrálva több facebookos társkeresőre poénból. Rengeteg ilyen szép külföldi nő jelölget.
2021. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyeneket rögtön és habzás nélkül elutálom, hiszen hivatásosok.
2021. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Maradj a realitás talaján...gondolkodj el azon hogy a lakhelyedhez közeli átlagos,vagy csinosabb lányoknál milyen sikered van...de kétlem hogy rád tapad az összes.És ezt most ne értsd félre,nem sértésnek szánom! Csak egy ilyen társkeresőn van világszerte több millió ember.És ez a bomba csaj pont téged szemelt ki magának...hát elég hihetetlen.

Ahogy írták az ilyenek mögött ügyeskedők állnak,akik próbálják lehúzni,becsapni a gyanútlan,naiv embereket.Pénzt kicsalni,vagy rosszabb esetben vírust küldeni,ami által betekintést nyerhetnek a személyes adatokba.Zsarolni.

Ami az internet világába túl szép hogy igaz legyen,az mind nem igaz! Sok a gonosz,rosszindulatú ember a világba.

Egyértelműen hagyd ezt a témát,keress magadnak egy valóságos,hétköznapi lányt,aki a közeledben él,és normálisan éli a mindennapjait,és valóban társra vágyik.És találkozni is tudsz vele.

2021. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!