Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Puák, pua tanoncok! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puák, pua tanoncok! Miért kezdtek el hisztizni, ha valaki (jogosan) kétségbe vonja az egész pua dolog hitelességét?

Figyelt kérdés

Pár hete összefutottam a neten egy pua tanoncal, aki foggal körömmel védte a "nagy puákat". Észérveket soroltam neki az egész jelenség ellen, erre elkezdett óvodás módon hisztizni, személyeskedni, utána pedig elmenekült és azóta se írt vissza.

Miért van ez? Nem úgy van, hogy aki pua, annak van önbizalma, vagyis tud értelmesen vitázni?



2021. jún. 16. 13:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%

Te mondtad, hogy tanonc!

A nagy matematikusnak is kellett járni első osztályba, ők sem zseniként kezdték.

2021. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1 Ez csak az én példám volt. Az egyik barátom az egyik fő puával találkozott a neten, de az is hisztizve távozott a platformról.

Az egy dolog, hogy tanonc, de az állítja, hogy ez a dolog működik. Miért nem tudja bizonyítani, ha 100%-osan állítja?

2021. jún. 16. 13:15
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Amiért a laposföldesek, a gyíkemberes Illuminátinati háttérhatalom hívők is hasonlóan védik foggal körömmel védik a saját világukat és sértődötten továbbállnak, ha rávilágítasz az elméletük gyenge pontjaira.


Van egy szint, ami alatt normális ember nem áll le vitatkozni elmeháborodottakkal.

2021. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Te most bucó simit szeretnél. De ez nem az első ilyen kérdésed ilyen vállveregetési célzattal, hogy jobbnak érezd magad.

Erre aztán jöhet bármi válaszod, hót mindegy mit írsz, már a kérdésed megfogalmazásában lebuksz ezügyben, mivel mégis milyen hülye kérdés ez, hogy miért hisztiztel? Arra számítasz, hogy majd jön egy "pua tanonc" megválaszolja, hogy miért hisztizik a te jogosnak vélt állításoddal szemben ezzel elfogadva és legitimizálva a te kérdésed megfogalmazását miszerint neked van igazad? Ki az aki erre komolyan beleállna vitatkozni?


-miért hisztizel az én igaz és jogos felvetésem ellen

-mert ezért és ezért... (választ ad, és elfogadja a te vetítésed, miszerint ő hisztizik és neked van igazad)


Te ezt a párbeszéded komolyan el tudod képzelni? :D Ahogy megfogalmaztad a kérdést, az tipikus passzív agresszív manipulatív viselkedés. A pua se kismiska a manipulációt illetőleg, de a te hozzáállásod se piskóta, egy betokosodott dobozos gondolkodás, hogy te nálad van az igazság és te jobb vagy és ezt próbálod ráerőszakolni másra.

2021. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Fuha kedves kérdező, érdekesen fogalmazol 😅

Ez komoly kérdés? Senki nem fog jelentkezni komoly vitára ilyen passzív agresszív kérdésmegfogalmazással szemben, mi értelme így fogalmazni?


Olyan mintha azért írtad volna ki, hogy jobbnak érezd magad.

Napi incel kérdések helyett most már a “puanál jobb vagyok”-kérdések lesz a divat? 😅

2021. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Elnézést a megfogalmazásért! Csak annyira dühít ez a pua dolog, hogy nehéz nyugodtnak maradnom, miközben erről írok.
2021. jún. 16. 13:42
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

A PUA tanonc legalább tesz valamit azért, hogy változzanak a dolgok.


Még 15-19 éves korom között én is olvasgattam ezeket a hírleveleket. Amíg ingyenes volt, addig elolvastam, amit tudtam. Amit hülyeségnek tartottam azt kiselejtezte az agyam. Ami érdekes volt, és később is igaznak bizonyult, azt szépen megtartottam és beépítettem a viselkedésembe.


Nem minden ostobaság, amit a Pua nyavalyán lehet tanítani. Ez sem fekete és fehér. nekem pl hasznos volt. Ahogy sokaknak még az lehet. Persze fizetni nem fizettem érte :D


24F

2021. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
De miért dühít a pua? Mit ártott neked?
2021. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8 Nem nekem árt, a társadalomnak. Az dühít a legjobban, hogy pár f**zfej meggazdagszik abból, hogy 90%-ban hazugságokat adnak el önbizalomhiányos fiúknak. Magyarán kizsebelik őket valótlan dolgokkal.
2021. jún. 16. 13:56
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Én még mindig nem értem...


Akkor a sztár vallási közösség vezetőkre, a szektavezetőkre, a kamu "hogyan legyél gazdag" gazdasági coachokra is kiblehetsz akadva ennyi energiával!

2021. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!