Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tendermeets.com oldalról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tendermeets.com oldalról nektek milyen tapasztalatotok van? Érdemes előfizetni rá?

Figyelt kérdés
Nekem fura, hogy míg más társkereső oldalakon általában évente jó esetben, ha 1 vagy maximum két ember érdekldik irántam, vagy válaszol a leveleimre, addig a TenderMeets.com nevű oldalon szinte naponta érdeklődik legalább 5 ember, aki "csevegni akar". Van, aki szerint nem is igazi emberek, hanem chat botok küldik az üzeneteket (ami általában egy mondatos, egy soros szokott lenni, ez is fura). Az üzenetek többségét és a regisztrált tagok képeit csak előfizetéssel lehet megnézni. Van valakinek tapasztalata az oldalról? Érdemes előfizetni rá?

2021. szept. 8. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért egy minimális intelligenciával rendelkező ember meg tud különböztetni egy levelet egy spamtól. Plusz az oldal neve eléggé pedo maci kisugárzástól szenved. Mi a f****szt keresel ott?
2021. szept. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kerüldazt az oldalt, kamu. Annyiról szól, hogy ha valaki rányom a gombra, hogy egyedül van, mindenkinek elküldi az üzenetet. Ha pl. egy csaj ír, akkor már rögtön jön az üzenet neked, hogy "rád vár a rózsika".

A fent lévő csajok mind kamuprofil, és az üzenetek minősége is ezt tükrözi. Véletlenül se regisztrálj, egy angol cégnek mondják magukat, de szerintem az is átverés.

Informatikusként mondom, hogy kerüld messzire!

2021. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt, és a tanácsokat! Hogy mi a lószart keresek az oldalon... már én sem tudom :) Egy angol oldalon ahol elemezték az oldalt, olvastam róla, hogy ott "komoly kapcsolatot keresők" regisztrálnak, és találnak egymásra, úgyhogy gondoltam kipróbálom én is. Tegnap is kb. 6 embertől kaptam érdeklődő üzeneteket, ma reggel már 3-tól, ami azért is gyanús, mert a valóságban a lányok ha rám néznek már látom is az arckifejezésükön, hogy valahol Jézust emlegetik, de nem túl magasztalós formában. Megfogadom a tanácsotokat, és leszedem magam az oldalról.
2021. szept. 9. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!