Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak mi a tapasztalatotok...

Férfiak mi a tapasztalatotok Tinderrel?

Figyelt kérdés
Vagy bármilyen társkeresővel.

2021. febr. 15. 13:02
1 2
 1/19 anonim válasza:

A nők nagy általánosságban csak arra használják, hogy boostolják az egójukat a matchek mennyiségével. Ugyan randiztam sok lannyal tinderről, meg ismerek több olyan párt akik ott ismerkedtek meg, és évek óta egyutt vannak. De nem egyszerű bárkivel komolyabb dolgot kialakítani, lehet az az oka, hogy nincs kapacitásuk egy emberre jobban odafigyelni, mert 100 an írnak nekik, nemtudom. Egy biztos, különlegesnek kell lenni, hogy felfigyeljenek az emberre. Ha az első képed nem jó, se a többit, se a leírásod nem olvassák el, siman offolnak :D


Ha van kérdésed írj.

23/F

2021. febr. 15. 13:18
 2/19 anonim válasza:

Kínszenvedés. Kb 10ből 2-3 aki válaszol egyáltalán a matchek közül, ezekből is nagyon ritka akivel a találkozásig el lehet jutni egyáltalán, nem hogy kapcsolat alakuljon ki. A nők egyáltalán nem veszik komolyan a netes ismerkedést, csak akkor azt nem értem minek regisztrálnak...

Ha Facebookon jelölgetsz random csajokat tapasztalataim szerint jobb arányban válaszolnak mint társkeresőkön. Nem tudom miért.

2021. febr. 15. 13:27
 3/19 anonim válasza:

Ugyanaz, mint a többi társkeresővel.

A fővárosba és nagyobb városokba koncentrálódik a komoly keresők többsége, a többi területen ennek a huszada van, azok is szinte mindig ugyanazok, akik 10 éve vannak.

Akármikor regisztrálok, mindig ugyanazok az arcok mindenhol, teljesen elveszi a kedvem.

Ha Pesten keresek, akkor óriási a választék, kipróbáltam 1 hónapos ottlétem alatt. De Bugyornémedi-Alsón nagyon nehéz dolga van az embernek, ha nem akar legalább 1 órát utazni, a kocsi meg kötelező, mert a nők többsége azonnal dobbant ha elmondod nekik, hogy a kőbánkistoszói buszmegállóban kellene találkozni.

2021. febr. 15. 13:51
 4/19 anonim válasza:
Az, hogy egyáltalán nem arra használják amire ki lett találva. A tinder eredetileg alkalmi szextárskereső volt, az USA-ban ma is úgy működik, de itthon totál átment az ilyen aggszűz emberkék gyűjtőhelyének. Szánalom.
2021. febr. 15. 14:07
 5/19 A kérdező kommentje:
[link] hiszem hogy rosszul nézek ki. Mégse kapok válaszokat, de akkor marad az élőbe ami a vírus alatt vicces lesz. (:eu cseréld ki .)
2021. febr. 15. 14:15
 6/19 anonim válasza:

Forrás? Ugyanis homlokegyenest az ellenkezőjét állítja a wiki: "...azért csinálták a Tindert és elődjét, hogy az ismerkedés stresszmentesebb legyen".

A többit csak hozzáképzelted, mert sokan csak erre használják a társkeresőket általában nulla sikerrel.

De nem erre lett kitalálva.

2021. febr. 15. 14:18
 7/19 anonim válasza:

Nekem a tinderrol matchen kivul nem sikerult tovabbjutni sose max szia szia nem tudom miert

Badoon meg egy csomoszor volt tok jo csetelès es tovabb

( Ez mondjuk par eve volt)

2021. febr. 15. 15:20
 8/19 anonim válasza:
En nőként írom, lehet kint bármilyen bomba képed vagy érdekes introd, ha nem ugrasz rögtön egy talira(ami persze csak szexről szól) akkor ejtve vagy,akkora a választék.
2021. febr. 15. 15:43
 9/19 anonim válasza:
Szerintem a külsőddel van gond, bocs. De dumád sincs...
2021. febr. 15. 16:35
 10/19 A kérdező kommentje:
9/9 Szóval azt mondod van esélyem
2021. febr. 15. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!