Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "nagy számok törvénye" nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "nagy számok törvénye" nem épp ellentétes hatású?

Figyelt kérdés
Tudom, ez inkább matematikai kérdés, de sokszor hangoztatják, hogy minél több nőhöz mész oda, annál jobb eséllyel nem fog elutasítani? Ez nem pont fordítva van? Egy szinten túl... úgy értem, hogy ha 300 nő elutasított, akkor nagyon jó eséllyel a 301-edik is el fog? Ha elég nagy az elutasítások száma, akkor növekednie kell a valószínűségének, hogy a következő is pontosan úgy viselkedik, ahogyan az előző sok. Nem?

2021. szept. 11. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
De igy van, csak akik ezzel nyugtatjak egymast, azok matekbol sem pengek.
2021. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem hiszek ilyenekben. 36 évem alatt 24 nőnél próbálkoztam, 3 jött össze.


Volt, hogy egymás után 2, de volt, hogy 5 évig senki.

2021. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

A nagy számok törvénye nagyobb esélyt ad arra, hogy egy adott helyzet más lesz.

Ha mondjuk van egy kalapban 100 labda, akkor 10-ből elég valószínűtlen, hogy kihúzod az egyetlen különbözőt. 20-nál nagyobb az esélyed. 100-nál még nagyobb.


ETTŐL még nem feltétlenül találod meg a megfelelőt, ha valamit eleve rosszul csinálsz. Ha 100 olyan nőhöz még oda, akik mérföldekkel jobb kategóriájú, mint te, akkor 1000-nél is minimális esélyed lesz a győzelemre. Ha a te szinteden lévő nőkhöz mész oda, 1000-ből azért már lesz jó pár sikered.

2021. szept. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
A 3-as jól írja. Az 1-es nem.
2021. szept. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Jól írják. Lehet, hogy 10-ből 3 nő összejönne veled, ez esetben nem mindegy, hogy 2-nél vagy 5-nél próbálkozol.

De! Ha 100-ból (vagy akár 20-ból) 0 a találati arány, akkor ott már egyéb következtetéseket is le kell vonni, hogy mi miatt nem működik a dolog és változtatni kell.

2021. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A társkeresésben egyéb szempontokat is figyelembe kell venni. Az embereknek saját akaratuk van és jobb-rosszabb ítélőképességük. Ha azt látják rajtad, hogy futószalag-szerűen ismerkedsz, sorra odamész minden nőhöz válogatás nélkül, mint egy felhúzott kisautó és tolod nekik ugyanazt a sablont, akkor elfordulnak tőled.
2021. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6: Nem hiszem, hogy létezik ilyen. Nem fogsz egy nő jelenlétében odalépni máshoz, azt pedig, hogy tegnapelőtt kihez mentél oda megintcsak nem tudhatja.
2021. szept. 11. 19:25
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

5-ös.

Elmondom mi a következtetés, a nők hatalmas igényei. Manapság már beszélgetni sem akarnak olyan férfiakkal a nők, akik nem jóképűek. Nagyon maximum barátzóna, de már az sem lassan. Nézd csak meg a mai világban bárhol készült képeket: lánybandák együtt táncolnak, meg szórakoznak. A srácokat közel sem engedik magukhoz, akik nem jóképűnek született, pénzes, izmos valakik. Ha ilyenek mennek oda hozzájuk, csak akkor mutatnak egyáltalán érdeklődést. Egyéb esetben unott arcot látsz mindegyiken. Bármilyen ismerkedésnél a nők ezt csinálják, és nem csak a legszebbek, közel sem. Én mindenféle nőnél kezdeményeztem, hatalmas mennyiségnél, volt hogy sok éven keresztül szinte mindennap eljártunk, és próbálkoztunk.

Egyetlen egy típusnak engedtek a nők bármit is, aki alapból jóképűnek született. Pedig egy suttyók voltak egyébként, akik ittak mint az állat, semmi jövőkép, és semmi értelem. De a nők ájuldoztak tőlük, mert jajj de helyesek. Ezen kívül semmi értelmük nem volt, azért merem állítani mert ezekkel a srácokkal sokat beszélgettem anno. És azok a csajok, akik jó ismerőseink voltak, ők ugyanezt csinálták. Megkérdeztem tőlük is, mit esznek rajtuk. A jóképűségen kívül semmit nem tudtak felhozni.

Szóval azon, hogy nem jóképűnek született valaki, max. műtétek sorával lehetne változtatni, az alap genetikáról már nem is beszélve.

Nos 8-10 milliót műtétekre előteremteni ebben az országban, csak azért, hogy utána a nők egyáltalán emberszámba vegyenek mint férfit.

Hát nem biztos,hogy megéri.

30/F

2021. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nagy számok törvényével az a baj, hogy tényleg nem növeli az esélyed, ha többnél próbálkozol. Én sem szeretek a 300. lenni.


Valamilyen szinten megértem, aki mindenkinél bepróbálkozik, hiszen az évek telnek, és nem biztos, hogy összefutsz valakivel suliban, egyetemen, a villamoson, munkahelyen (bárhol), akivel elkezdesz beszélni, és szép lassan egymásba szerettek. Másfelől viszont mindent megöl, ha tudom, hogy az adott férfinak bárki jó lenne.

2021. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!