Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő azért "pénzéhes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő azért "pénzéhes" párválasztáskor, mert az ország maga ilyen, hogy nincs pénzük?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a kép nagyjából elárulja az ország jelenlegi helyzetét. Sajnos a legtöbb nő fizetése a megélhetési költségek töredékét ha fedezi. Akkor jöttem rá erre, amikor haverom kiköltözött Ausztriába és voltam nála látogatóban. Na ott döbbenten tapasztaltam a nők részéről az anyagiasság teljes hiányát. Egyáltalán nem az alapján nézték a férfiakat, hogy ki mennyit keres, meg hogy kinek mije van. Ugyanis ott még minimálbérből is meglehet mindened, külön kényelmes lakhatás, autó, nyaralás, költőpénz. Itthon meg nem ez a helyzet.

Valójában azért tűnnek rendkívül pénzéhesnek a magyar nők, mert nekik nincsen, és tényleg szükségük van egy eltartóra/fél-eltartóra? Külföldi nőknek meg ugye az ország kedvező gazdasági helyzete miatt nincs szükségük semmi ilyesmire?



2021. szept. 11. 20:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem érdekel senki fizetése sem. Sőt, ne is tartson el senki, nem fogok én függeni senkitől sem, az qrvabiztos. Pláne nem a mai "férfiak" - tól.
2021. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
5%
Nem, a nők azért pénzéhesek, mert nekik a tökéletes pasi kell. Minél több pénze van egy pasinak, a nők szemében annál tökéletesebb. A lehető legjobbat akarják a nők.
2021. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem tartom magam pénzéhesnek és a magyar színvonal ellenére képes volnék eltartani magam. Így talán nem tűnhet relevánsnak, hogy a kérdésedhez kommentekek, de szeretném, hogy lásd, vannak másfajta nők is ebben az országban.
2021. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak pénzéhes nők és olyanok is akiknek nem ez az elsődleges szempont.
2021. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%

Hogy nem lehet ezt soha megunni? Szánalmas.

De hogy válaszoljak is, közel két évtizede külföldön élőként. A nyugati nőkben még kevésbé van meg a hajlam hogy csóró pasikat tartsanak el. Ezért is ritka mint a fehér holló hogy magyar pasi nyugat-európai nőt találjon. Szóval arrafelé ne keresgélj lúzer pasiként. Keletre meg azért nem mert ott viszont tényleg kéne villantanod, ami nem megy.

Akárhogy fröcsögtök itt állandóan hogy milyen pénzéhesek a magyar nők és eltartót keresnek, a nagy magyar valóság még mindig az hogy sokkal több nő gürizik hogy eltartsa a semmirekellő férjét aki otthon döglik vagy gyármunkás vagy közmunkás. Igen kis szelete a magyar társasalomnak az amit itt állandóan toltok, a milliárdos az eltartott luxusfeleséggel. Nincs olyan sok gazdag férfi. És a legtöbbnek a szintjén lévő felesége van, nem égetik magukat putriból kivakart nővel. De szerintetek az összes magyar nő műkörmös vagy bolti eladó és milliomos pasik tartják el őket. Fáj mi, hogy ti nyomorultan tengődtök valami zsákfaluban, míg rengeteg nőnek karriere és pénze van és soha nem kaphattok meg egy ilyet.

2021. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%
Na most már az ország gazdasága a hibás, amiért nincs nőtök. Bámulatos. Mi lesz a következő?
2021. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%

#6!

Orbán, Soros vagy Gyurcsány, ki más?

2021. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
59%
Diplomás vagyok és 3 nyelven beszélek! Jól fizető munkám van! Mégsem állnék le egy csóró, mamahoteles csődtömeggel
2021. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

"Diplomás vagyok és 3 nyelven beszélek!"

Hahaha, attól a fizetésed még nyugodtan lehet 140 ezer :D

2021. szept. 11. 22:18
 10/33 anonim ***** válasza:
97%

Ja pénzéhes nők.

A rohadt here ÉLŐSKŐDŐ FÉRFIAKKAL MI VAN.

Nagyapám alkesz volt, elverte a pénzt piára, aztán mindenki hibás volt.

Apám folyamatosan a legdrágább dolgokat vette magának, tőlünk meg sajnálta a dolgokat, később derült ki, hogy anyám keresett többet.

A két fiútestvérem felnőttként is élősködik anyánkon, de egy k-rva ajándékot képtelenek neki venni karácsonyra. Meg ugye őket ki kell szolgálni.

Barátnőimnek ki kellett szolgálni a here fiútestóikat felnőttként is, átmenni takarítani a bátyóka albiját, pénzelni őket, szó nélkül. Aztán ugyanez amikor barátjuk, férjük lett.


A nagy igazság az, hogy a magyar férfiak zöme egy elkényeztett PÉNZÉHES, LUSTA ÉLŐSKÖDŐ.

2021. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!