Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő azért "pénzéhes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő azért "pénzéhes" párválasztáskor, mert az ország maga ilyen, hogy nincs pénzük?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a kép nagyjából elárulja az ország jelenlegi helyzetét. Sajnos a legtöbb nő fizetése a megélhetési költségek töredékét ha fedezi. Akkor jöttem rá erre, amikor haverom kiköltözött Ausztriába és voltam nála látogatóban. Na ott döbbenten tapasztaltam a nők részéről az anyagiasság teljes hiányát. Egyáltalán nem az alapján nézték a férfiakat, hogy ki mennyit keres, meg hogy kinek mije van. Ugyanis ott még minimálbérből is meglehet mindened, külön kényelmes lakhatás, autó, nyaralás, költőpénz. Itthon meg nem ez a helyzet.

Valójában azért tűnnek rendkívül pénzéhesnek a magyar nők, mert nekik nincsen, és tényleg szükségük van egy eltartóra/fél-eltartóra? Külföldi nőknek meg ugye az ország kedvező gazdasági helyzete miatt nincs szükségük semmi ilyesmire?



2021. szept. 11. 20:48
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
96%
A saját anyátokat is lusták vagytok ápolni, ha már nem tudjátok kihasználi, jaj arra ott a lánytestvér meg feleség. Undorodom tőletek.
2021. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Mindig csak a pénzéhes nőkről megy itt a szöveg, pedig legalább ugyanennyi férfi van, aki olyan, mint egy nagyra nőtt csecsemő.
2021. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
25%

9

Aki 3 nyelvismerettel 140 ezret keres, valamit nagyon szarul csinál!

Ennyiért egyébként nem kelnék fel! De még a triplájáért sem

2021. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

"sajnos a legtöbb nő fizetése a megélhetési költségek töredékét ha fedezi. "


Hülye elméletek gyártása helyett inkább nézd meg az ezirányú statisztikát. Ha ez a nőkre igaz, akkor a férfiak jelentős részére is.

Ja, elég sok párt ismerek, ahol a nő jobban keres, sok esetben sokkal jobban.

2021. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
88%
Én jól keresek, és én sem állnák le egy minimál béressel. És emiatt nem tartom magam anyagiasnak. Ugyanis nem igazán lenne közös életünk, ha a másik félnek nincs pénze, én meg nem megyek bele úőgy kapcsolatba, hogy rendre mindig én fizessek a pasi helyett, mert a saját részét is képtelen állni.
2021. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
93%
#13: Az a 140 ezer csak a kérdező fantáziája.
2021. szept. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
96%

A férfiak is nézik. A legtöbbjük nem viseli el, ha a nő többet keres náluk, így olyant nőt keresnek, aki kevesebbet.

És azáért, mert te egy csóró lúzer vagy, közel sem minden nő az. Megint egy agyatlan phasz, aki szerint a nők éhen halnának maguktól.

2021. szept. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, nem keresek jól, de ha jól is keresnék simán összejönnék egy minimálbéres nővel. Tennék rá, hogy nekem kellene fizetni az ő részét is, vagy belepótolni, együtt lennénk, jól éreznénk mqgunkat, ez a lényeg. Magasról teszek a pénzre! Rokonoknak is ha ép van pénzem simán megveszek egy több 10 ezres ajándékot, vagy vennék 100+ezerért is, csak általában leállítanak, hogy ennyit ne költsek stb, és ezek rokonok, akkor miért sajnálnám attól, akivel együtt lennék egy életen át jó esetben. A pénz számomra egyébként csak szükséges rossz, ha tehetném kimennék valami erdőbe élni, ott vadásznék, gyűjtögetnék magamnak, ez a "tisztelt" társadalom meg csak ölje egymást a pénzecskéjükért. Undorító, egymáson átgázolni, keresztbe tenni a másiknak már csak azért is, ha csak pár ezer ft pluszt eredményez.
2021. szept. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

"Aki 3 nyelvismerettel 140 ezret keres, valamit nagyon szarul csinál!"

Én Budapesten is rengeteg ilyet ismerek. Akkor mi lehet Alsómacsalándon?

2021. szept. 11. 23:23
 20/33 A kérdező kommentje:

Továbbá nézzük a tényt, hogy az országban mindenhol nettó 122 ezer forintot keres 5 év egyetem után egy kezdő pedagógus aki általában nő nemű. Ahogy a képen is láthatod. És akkor már egy 27 éves nőről beszélünk, nem 17 évesről.

Minden nő mellett, ott kell legyen egy férfi, különben a csövesekkel aludnának..

2021. szept. 11. 23:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!