Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennél ha randíznál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha randíznál egy pasival és azt látnád hogy wc papírba fújja az orrát?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 17:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10%
Ha épp a vécén ül, és elkezd tüsszögni, semmi gáz. De papírzsepiként használni mindig eléggé elvesz a másik vonzerejéből.
2021. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 moozygoo ***** válasza:
80%
Csak ne legyen szaros ! :D
2021. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Miért ne fújva úgyse érezni a szagát
2021. szept. 12. 19:07
 14/21 anonim ***** válasza:
78%
En is wc papirt hasznalok orrfujasra. Zewa az puha,mint a zsepi.
2021. szept. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%

Semmit, jobbulást kívannék neki.

Éppp meg vagyok fázva, itthon sokszor wc papírt használok, ha épp a wc felé járok, vagy papírtörlőt. Ha ömlik a taknyom, mindkettő jobb mint a zsepi.

Van hogy benne marad a nadragomban ha elmegyek itthonról, akkor ugyanúgy kifújom bele az orrom, de amúgy zsepit viszek.

A táskámban is van, sosem lehet tudni mit talál az ember egy közösségi wcben.

2021. szept. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
39%
A lepontozásból látom, ezt is sokan csinálják. Akkor ezt is fel kell venni a képzeletbeli listára, hogy milyen ember *ne* legyen. Hasznos a gyakori szűrésre.
2021. szept. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
71%

Otthon én is szoktam. Ha nagyon folyik az orrom, akkor praktikusabb, mint a zsepi, mert több fér bele.

Amúgy szerintem nem venném észre, hogy wc-papírba fújja az orrát, nem szoktam figyelni olyankor, szerintem fel sem tűnne. Hacsak nem előttem tekerné le a gurigáról. :))

Viccen kívül, az bizarr, ha utcán wc papír gurigával mászkál valaki, de nekünk kocsiban (eldugva) mindig van. Ha utazunk akkor praktikus tud lenni.

2021. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
25%
Milyen márkájú vécépapírt és zsepit használtok, hogy a budipapír jobb?
2021. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 attila_72 ***** válasza:

Mi bajotok? Lényeg hogy ne legyen műsoros a papír. 😂

Amúgy én legtöbbször konyhai törlőpapírt teszek zsebre, nem, nem egy egész gurigát.

2021. szept. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Az milyen?
2021. szept. 18. 09:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!