Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szakítás után mennyi idő míg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idő míg helyreáll az önbecsülésem?

Figyelt kérdés

Régebben szívesen ismerkedtem személyesen is. Azonban jóideje semmi bátorságom nőkkel beszélgetni, lehetőségem is alig.

Gátlásos lettem és unalmas lúzernek érzem magam, pedig nem volna rá okom mivel másnak 25évesen még barátnője sem volt nekem meg jópár középsulitól mostanáig.

Nem vagyok sem hülye, sem ronda hálistennek.

Mégis rakás szerencsétlenségnek érzem magam, akinek már nem lesz több esélye az életben stb.

Mennyi idő összeszedni magam? Kinek mennyi időre volt szüksége? Milyen tényezők segíthetnek?


2021. szept. 13. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig változó. Évek is lehetnek, ha hagyod ezt elhatalmasodni.
2021. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlanám a pszichológust, komolyan. Segít.
2021. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hova lett az önbecsülésed? Te most is ugyanaz vagy, csak nem illettél össze valakivel.
2021. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem készített ki idegileg, nem volt veled aljas, akkor pár hét. Viszont ha úgy jártál, mint én, hogy totálisan kikészített amellett, hogy otthagyott, akkor sokkal több idő. Nálam több mint fél éve tart, és mintha tegnap történt volna, szinte semmit nem javult a helyzet.
2021. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagy csalódás volt, mert rengeteg szeretet és energia volt, amit beleadtam/beleadtunk, elhittem vele alapítok majd családot, aztán kinyílt a szemem mik mentek a háttérben, szakítottam.

Nem a hiánya készít ki, szimplán az a bajom nem az vagyok aki előtte, de főleg aki mellette voltam.

Nagyon megváltoztatott ez a fordulat, minden szürkeség jelenleg pedig történnek velem jó dolgok néha mégse élem meg. Változtatnék, de nem tudom mit kéne, mivel nem külsőmmel lehet a baj.

Nem vagyok magas pasi, de így is kellettem eddig, mostmeg úgy érzem a kutyámnak sincs szüksége rám.

2021. szept. 13. 19:45
 6/12 A kérdező kommentje:
Kati 53 köszönöm, ez jól esett, kedves, bátorító és lényegretörő hozzászólás volt! 🙂
2021. szept. 13. 19:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Meg kell élni a gyászt és amikor készen állsz elengedni. Nekem két év volt, mire jól éreztem magam egyedül, majd valaki mást a szívembe tudtam engedni. Voltak alkalmi kapcsolatok, de az nyílván nem elégített ki sehogy, inkább hibaként tekintek rá. Egy olyan kapcsolatból léptem ki ahol szerettem az exem nagyon, de úgy éreztem nincs jövőnk. Volt egy aspektusa a személyiségének amitől féltem és amikor az összeköltözés szóba került, én szakítottam. Nagyon sok mindent imádtam benne, ő volt a legjobb barátom is egyben, talán ezért fájt olyan nagyon. Pár hónapig annyira magam alatt voltam, hogy nem hagytam el a lakást, anyukám tartott életben. De azt az érzést kell megvárni amikor boldog vagy egyedül is és nem mástól várod el, hogy megjavítson. Azzal csak elodázod azt amikor szembenézel a gyásszal.
2021. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meg amikor eljutottam oda, hogy függetlennek, boldognak, kiegyensúlyozottnak, magabiztosnak éreztem magam, akkor azt tényleg mindenki megérezte. Hirtelen mindenkinek én kellettem :D
2021. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az iránymutatást!

Csak nehéz magamból erőt meríteni ehhez mikor ürességet érzek.

Plusz szégyellem magam a régi énemből mivé lettem.

Legalábbis minek érzem magam.

"Hello kölyök! Viccesen festesz így felnőttként!" Címszóval.

2021. szept. 13. 20:14
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtam le, de én wellnesseltem 3 hónapot a pszichiátrián, nem csak a szakítás miatt, de az volt az utolsó csepp. Ne félj elmenni egy jó pszichológushoz.
2021. szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!