Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet köze az alacsony önbecsü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köze az alacsony önbecsülésnek ahhoz, hogy nem találok párt?

Figyelt kérdés

Világ életemben nem voltam kibékülve a külsőmmel, sokszor értek negatív dolgok ezzel kapcsolatban.

Kamasz eveimben megtanultam úgy ruhát próbálni, fogat mosni borotválkozni, hogy nem néztem a tükörbe.

Abban az időszakban emberek közé sem jártam ez miatt talán akkor tetőzött a dolog.

Ennek már több mint 10 éve, de még mindig bűn rondának találom az arcom.

Lehet köze ennek ahhoz, hogy soha nem volt senkim? Vagy ez 2 külön dolog?


2019. dec. 25. 22:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem simán csak alacsony önbecsülés, hanem önmagadtól való undor. Ha így viszonyulsz magadhoz, ezt a hozzád való viszonyulást a környezeted is öntudatlanul átveszi.
2019. dec. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Ollókezű Edward ***** válasza:
87%
Egyet tanulj meg: az emberek megérzik/meglátják rajtad azt, ha mentális bajaid vannak, és - főleg - ha ismerkedésről van szó, elkerülnek, mint ördög a tömjént. Szóval igen, az állapotodnak van a legnagyobb köze a sikertelenségedhez.
2019. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. Teljesen igazatok van.

Viszont nem tudom, hogy lehetne ezen változtatni. (pszichológust már próbáltam 2x is :D)

Minden megoldás érdekel.

2019. dec. 25. 23:10
 4/27 Ollókezű Edward ***** válasza:
86%
És mit mondott a pszichológus? Fizetőshöz vagy ingyeneshez mentél?
2019. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Is-is.

Ez az, hogy sok konkrét dolgot nem. Meg magamról kellett pozitív dolgokat leirni.

Ettől még undorítónak érzem magam nem lett jobb

2019. dec. 25. 23:18
 6/27 anonim ***** válasza:
64%
A pszichológus csak elkezdte volna a munkát, amit egyébként NEKED kellett volna elvégezni, nem neki. Benned ez utóbbi, hogy te tegyél azért erőfeszítést a helyzet megváltozásának érdekében, valószínűleg föl sem merült. Jól sejtem? Esetleg azt vártad, hogy ő majd megcsinálja rajtad, amit neked kellene magadon?
2019. dec. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Nem sejted jól.

Egyébként más problémáimat sikerült pszichológus által megoldani de ezt az egyet nem. Sőt azt is mondta, hogy jó velem együtt dolgozni mert látszik, hogy nem kényszerből jártam hanem önszántamból.

2019. dec. 25. 23:33
 8/27 anonim ***** válasza:
45%
Akkor miért hagytad ott?
2019. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Mert sok hónap járás után sem volt semmi előrehaladás. Egyszerűen nem volt értelme tovább járni, ebben nem tudtak segíteni.

Plasztikai műtétek is szóba jöttek, de a pszichológus szerint akkor sem felelnek meg magamnak ha mindenem át lenne szabva.

2019. dec. 25. 23:47
 10/27 anonim ***** válasza:

1. "a pszichológus szerint akkor sem felelnek meg magamnak ha mindenem át lenne szabva"


Ezt te is így érzed?


2. Amúgy körül tudnád írni, hogy mi a problémád a külsőddel?

2019. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!