Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az fura lenne ha a buszmegálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az fura lenne ha a buszmegállónál megállva kiszólnék az autómból hogy elvihetem-e? 20F

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány, minden reggel összenézünk, a volánbusz megállóban áll mikor én megyek dolgozni autóval.Nem merem megszólítani, még azt hinné elrabolom.Ötletek?

2021. szept. 14. 17:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak, ezt inkább ne tedd.
2021. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De miért, ha udvariasan megkérdezem hátha
2021. szept. 14. 17:40
 3/33 anonim ***** válasza:
42%
Annyira lejön hogy az autódat akarod használni azért, mert amúgy ha odasétálnál hozzá lejönne mekkora lúzer vagy xd szóval az autód "mögé" bújsz xd
2021. szept. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%
A lányok általában bizalmatlanok, és attól meg egy jó részüket kirázza a hideg, hogy idegen autókba beüljenek.
2021. szept. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
2%
Milyen kocsid van?
2021. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%
Ha annyira tetszik, akkor kicsit hamarabb indulnál, megállnál a megálló környékén, odasétálnál és elhívnád. Így csak menőzni szeretnél, amivel a normális csajokat úgyis taszítod.
2021. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Mathus ***** válasza:
2%
a kérdésre: ha jószándékú arc vagy, miért ne kérdezhetnéd meg? teljesen normális emberi gesztus. a netflix tele van pszihopatás doksikkal, azok miatt járhat az elrablós-rugóra az emberek agya. kérdezd meg, aztán majd mond valamit. azt is teheted, hogy többeket is felveszel, nemcsak őt, abból láthatja majd, hogy milyen jó soft skilljeid vannak.
2021. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
97%
Ha Te is arrafele mész és ténleg annyira szimpatikus, akkor menj busszal néhanyszor és próbalj úgy beszélgetést kezdeni vele!
2021. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
2%
Milyen kocsid van?
2021. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%
Hát, kérdező, ha a lány helyében lennék én nem szállnék be, szerintem ez kicsit creepy, akit ismerek látásból, vagy beszéltem már vele, az oké, de így tuti nem.
2021. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!