Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az fura lenne ha a buszmegálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az fura lenne ha a buszmegállónál megállva kiszólnék az autómból hogy elvihetem-e? 20F

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány, minden reggel összenézünk, a volánbusz megállóban áll mikor én megyek dolgozni autóval.Nem merem megszólítani, még azt hinné elrabolom.Ötletek?

2021. szept. 14. 17:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
94%
Majd ha már szóban megismerkedtél vele, és tudjátok egymás nevét, és ő is szimpatikusnak tart, akkor elviheted autóval, és biztos be is fog szállni. De ezzel kezdeni, hogy elviheted-e? Hát nem is tudom..
2021. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
95%
47 éves vagyok, szóval nem feltétlen reális attól tartanom, hogy elrabolnak, megerőszakolnak vagy eladnak kurvának, de akkor sem szállnék be olyan ember autójába, akiről csak annyit tudok, hogy reggelente elautózik a buszmegálló előtt, ahol várom a buszt.
2021. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
2021. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

7# köszi teljesen igazad van, ez jó ötlet.:)


12# tévedsz, nem elautózom, megyek reggel dolgozni, és mindig szinte összenézünk de van hogy mosolygunk egymásra.

Holnap reggel beállok mellé a megállóba, és elhívom akkor.

2021. szept. 14. 19:06
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
12-es, a szerveid még jók lehetnek valamire.
2021. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
90%

Ki mondta, hogy normális lányt akar, vagy akit kinézett magának, normális? Lehet, hogy beszállna. BÁr ha igen, akkor az a lány olyan is.


Ha lány lennék, senki kocsijába nem szállnék csak úgy be.

2021. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Mathus ***** válasza:
3%
Nt. Amikor videken laktunk, siman lehoztuk egymast kocsival, amikor mentem haza Pesten taxival, mikor beszalltam kiszoltam az embereknek, mondtam az iranyt, hogy meddig megyek. Aki akart johetett, aztan kiszallt ahol neki kellett. Itt mindenkivel a Dextert nezettek oteves koraban?
2021. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
50%

Ne, mert problémás lenne, nem bizti, hogy jó néven venné, és yard lenne a vége.

Ma már nem olyan életet élünk, mint régen...

2021. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, majd írj, mi volt. Kíváncsi vagyok, hogyan alakul!
2021. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

14-es, de a lány csak annyit lát, hogy minden reggel arra autózol. Hogy dolgozni mész, esetleg épp munkából jössz, vagy csak simán az a hobbid, hogy olyankor arra autózol, azt ő nem tudja.

17-es, az is teljesen más, ha faluból kifelé autózol, a buszmegállóban kiordítasz, hogy "Bivalynagyvárosba megyek, aki arra tart, az beszállhat". Ez jóval veszélytelenebbnek tűnik, mintha célzottan egy szem lánynak mondanád, hogy "elvigyelek?".

2021. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!