Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti el tudnátok képzelni egy olyan kapcsolatot, ahol a párotok egyben a szolgátok is lenne?

Figyelt kérdés

29 éves, munkájában sikeres, jó megjelenésű férfi vagyok. A hétköznapokban embereket irányítok, de rájöttem, hogy párkapcsolati téren egy domináns Nő mellett tudnék kiteljesedni. Szeretek egy Nőt kiszolgálni, körberajongani, Királynőként kezelni. Az eddigi tapasztalataim alapján nagyon ritka az olyan Nő, akiben meg van erre az igény és természetéből adódóan domináns.


Alapvetően egy normális kapcsolatra vágynék, ahol a párom azért érezteti, hogy az alárendeltje vagyok. Vannak itt olyan Hölgyek, akiknek volt már hasonló kapcsolatuk vagy esetleg az ismerettségi körükben működött ez a felállás?


2021. szept. 16. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Még nem volt ilyen kapcsolatom, de nagyon élvezném..

20/L

Minden nap te főznél/mosogatnál..

2021. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Az sok tinicsaj domina:ezt vegyel,azt vegyel, ide hozzal, oda vigyel, es melle meg flegmák es lekezeloek is.
2021. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg is ilyenben vagyok.
2021. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt is adsz?
2021. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, a parom multkor pont ezt almodta rolam, hogy ele alltam az uj szeretommel, hogy akkor o most betanul a helyedre, de addig neked kell kielegitened.

Hat en ezt elkepzelhetetlennek tartom, de szorakoztato volt hallgatni :D

2021. szept. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem tetszene, eddig egy kapcsolatom volt de az is ilyen. Más felállást nem is tudnék elképzelni.
2021. szept. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez kimerül annyiban hogy minden házimunkát a párom végez és a legtöbb döntést én hozom, illetve enyém a végső szó. De itt ilyenekre kell gondolni, hogy hova menjünk kirándulni, vagy mit együnk ebédre, szóval ilyen apróságok, amikben amúgy is teher folyton döntéseket hozni. Azért távol van attól hogy a szolgám lenne, egyenrangú felek vagyunk, a fontosabb döntéseket közösen hozzuk meg. Egyébként nem rossz dolog.
2021. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lábhoz, kutya!
2021. okt. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyenben, aranyos kutyusok tudnak lenni a submisszív férfiak.❤️
2021. okt. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig elhatározom, hogy nem fogom ezeket a kérdéseket olvasni, de egyfajta függőség alakult ki bennem. Így látom, hogy nem az én szomorú, depis, szorongásokkal teli életem a legborzasztóbb.
2021. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!