Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek ha komoly kapcsolatot szeretnék?

Figyelt kérdés
Sok komolytalan lánnyal találkoztam már. Lehetőleg olyan lányt szeretnék aki szeretne összeköltözni és idővel családot. 25 vagyok.
2021. szept. 6. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem fogsz találni szerintem ha konkrétan így keresel. Lazábban kezelve összefuthatsz olyan lánnyal akiről elhiszed, hogy ő pont ilyen lesz majd mikor elhitted jön a pofára esés meg a Gryllus Miklós féle ÁÁÁÁÁ DEHOGY.
2021. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahol csak jónak látod. Nincs rá sajnos recept, hogy hol találhatod meg azt a lányt, akivel majd családot alapítasz. Lehet, hogy épp a tindert pörgeti, az is lehet, hogy randivonalt nézegeti, lehet egyik ilyenen sincs fent, de hétvégente ott van valamelyik szórakozóhelyen. Vagy lehet, hogy gamer és nyomja multiban a COD-ot, vagy a WOWot, vagy lehet itt kockul GYK-n. :D
2021. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez baromira nem így működik. Kb. olyan, mintha azt írnád, hogy tenyészkancát keresel családalapításhoz.
2021. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress minőségi szórakozási formákat, kulturális programokat, járj el közösségekbe és tartsd nyitva a szemed. Ennél konkrétabban nem lehet elmondani, mert te tudod hol tudsz a leginkább felszabadulni és jól érezni magad.
2021. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!