Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló vagyok, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló vagyok, és még soha életemben nem volt kapcsolatom. Mit tegyek, hogy ez végre változzon? 26/N

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz elkezdenem, legalább 10 első mondatot kitöröltem. De valahogy csak le kell írnom, amit szeretnék.

Nő vagyok. Augusztusban lettem 26 éves. Nem vagyok csúnya, de nem vagyok világszépe sem. Hívő vagyok, nagyon fontos számomra a hitem. Egyedülálló vagyok. 26 éves létemre még sosem volt kapcsolatom. Szűz vagyok, és még sosem csókolóztam.

Iskolás-egyetemes éveimben nem hittem volna, hogy szerelmi ügyek terén ilyen magányosan telnek majd a legfiatalabb éveim. Jó példa van előttem: szüleim több évtizede boldog házasok. Két húgom van, mindketten több éve járnak a barátjaikkal.

Idén februárban, Valentin-napon nagyon csúcsosodott bennem a magány érzése. Akkor 25 voltam még, és nem hittem el, hogy nem hogy szingli vagyok 25 évesen Valentin napon, de hogy soha nem is volt senkim, még soha nem is csókolóztam életemben...

Próbáltam vigasztalni magam: mindent a maga idejében; normális, hogy Valentin-napon magányosabbnak érzi magát az ember; meg hogy egyáltalán, nem is kell foglalkoznom azzal, hogy Valentin-nap van. De mégis, akkortájt átmentem egy mélyponton.

És most újra. 26 lettem 0 szerelmi élettel. Megint próbálom vigasztalni magam, mert vannak elég valid okok arra, hogy miért nem kellene szomorkodnom emiatt.

De közben meg tudom, máshogy is lehetne. Sokaknak máshogy van. 26 évesen valaki családos, valaki házas, valaki többéves kapcsolatban van, valaki szerelmes, és aki szingli, abból is sok túl van egy-két kapcsolaton, szerelmen. De én nem.

Félreértés ne essék, szerelmes voltam már életemben, nem is egyszer, de mind plátói maradt. Van két esti elfoglaltságom, heti 1-1 alkalommal, amiken nagy a társaság. Szóval találkozok korombeli férfiakkal. Persze a legtöbbjük nem egyedülálló már rég. Voltam egyetemista is évekig, de olyan szakon voltam, ahol 10 lányra jutott 1 fiú.

Már ott tartok, hogy nem is örülök annak, ha megtetszik valaki, mert mindig annyiban marad a dolog. Néhány kellemes beszélgetésnél nem jutok tovább. Például most is megismertem egy csodálatos korombeli férfit, aki ráadásul egyedülálló is, de anélkül mondhatom, hogy úgyse lesz köztünk semmi, hogy kishitű lennék.


2021. szept. 10. 23:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Már bocs, de az még nem jutott eszedbe, hogy ahhoz, hogy a dolog néhány kellemes beszélgetés után is folytatódjon, némi szexuális kisugárzás is szükséges lenne részedről?
2021. szept. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Külön kiemelted, hogy vallásos vagy, úgy gondolod emiatt nem volt még kapcsolatod? Megértem, hogy szenvedsz a helyzettől, de először fel kell ismerni, hogy hol a probléma aztán tenni ellene, ha rosszul érzed magad így.
2021. szept. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Azt nem írod, hogy miért van ez így. Pl most tetszel ennek a valakinek? Szóval az a gond, hogy nem jössz be a másiknak, vagy bejössz, de valahogy lepattantok az ismerkedés közben?
2021. szept. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Mennyi energiát fektetsz társkeresésbe?

Milyen a kisugárzásod, magadról mit közvetítesz?

Neked mik az elvárásaid?

Ezektől nagyban függ a dolog.

2021. szept. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Pont ilyen korú szingli nőket ismerek, mindnél komoly oka(i) vannak annak hogy egyedül vannak.

Alapvető jellembeli problémáik vannak. A legcsúnyábbak akiket ismerek már megházasodtak, ezért is gondolom hogy a belső tulajdonsâgokkal van a baj.


Ezek közül egyetlen dolgot emelnék ki, ez pedig a férfiakkal való viszony a legfőbb probléma az esetek 90%-ban. Csak azt tudom mondani szánj magadnak időt arra hogy megfigyeld a férfiakat anélkül, hogy bármit is akarnál tőlük. Mik a céljaik, mi mozgatja őket? Milyen jellemhibáik vannak, ezek közül mi az amit tudsz tolerálni, és mi az amit nem? Meddig tudsz leadni az igényeidből? És talán a legfontosabb, mit keresnek egy nőben?

2021. szept. 11. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%

#5


A hipergamia a nok alapveto jelleme, tehat semmikeppen sem jellemhiba. Vagyis nem bug, hanem feature :)



37F incel

2021. szept. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

10 lányra egy fiú? Jó hely lehetett.... :)


amerre én mozgok ott kb 1 nőre jut 3 férfi....


10.000 fős városban élek, de az utcán kb 10 faszit látni és 1 nőt a 20-40 közötti korosztályban. Persze lehet, hogy a nők bújócskát játszanak.


ÉS még is hol vagy megtalálható, hol van esély rá, hogy megismerhessen valaki? Munkahely, vagy úton hazafelé? Vagy vásárlás közben?


Külsőre foglalkozol magaddal, vagy elhanyagolod magad?


Amúgy a valóságban a legtöbb esetben úgy történnek a dolgok, hogy...meglátsz valakit szimpatikus lesz, megtetszik, és látod hetente vagy minden másnap, és talán neki is tetszel, de nem történik semmi, és egy nap csak azt látod, hogy van valakije...


Ha nincs más lehetőség akkor maradj az internetnél. Ismerkedj ott. ÉS legalább 1-2 randit vállalj be.,


amúgy meg ezek az ünnepek a legrosszabbak.


Én nem a valentin napot utáltam sokszor az pont nem érdekelt, amikor hosszabb ideig voltam egyedül, akkor sokkal rosszabb volt a nyár és a karácsony. Mert aki egyedül van az csak azt látja, hogy ez is az is amaz is elmegy nyaralgatni a párjával.


Persze a szülőkkel és egy testvérrel is jó de nem ugyanaz.

2021. szept. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem hiányzik az írásodból, hogy miért nem volt párkapcsolatod? Barátaid mit mondanak, hogyan próbáltak segíteni? Milyen elvárásaid vannak egy férfivel kapcsolatban? Hogyha valaki udvarol, mit teszel? Szoktál kezdeményezni, vagy csak visszajelzést adni?
2021. szept. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Vallásos pasit keress.
2021. szept. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Ha kis gyülekezetetek van, akkor ott nem lesz... de érdemes lehet átnézni máshova is. Nyilván ez nem egyszerű, ha ott nem osztják a te világnézetedet, de ha a vallás fontos, akkor még mindig közelebb leszel az ideális párhoz, mint egy ateistával.

Én így keresnék elsősorban, ha neked ez fontos.


A másik pedig, hogy nem kell álszentnek lenni... a férfiakat a külső érdekli elsősorban. Ha az megfog, akkor rgy kedvesebb személyiséggel simán megtarthatod a párodat. A leírásból ítélve normális vaby. Nyilván ezt a depressziót el kell hagyni, mert ez kisugárzásban is meglátszik, rombolja a külsődet is, bármennyire nehéz a helyzeted, meg kell tanulnod jól érezni magad. Külsőt tekintve nyilván amin tudsz, azt tartsd karban, edz, étkezz egészségesen! És találd meg a stílusodat.


Ismerkedésre pedig használj ki minden lehetőséget!! Persze azt mondtam, hogy vallás az első, de franc... ennyi idősen már kb mindegy, inkább ne válogass, aztán menjen a tinder, fizess elő, hogy prioritást kapj! Legrosszabb esetben lepattintod őket mégis, ha nincs összeillés, de már ismerkedési tapasztalatszerzésed lenne, az se lenne rossz

2021. szept. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!