Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beleszerettem a nőgyógyászomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a nőgyógyászomba. Reménytelen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 36 éves nő vagyok, jogász végzettséggel, jelenleg egy nagyobb cég jogtanácsosaként dolgozom. Körülbelül két hónapja nőgyógyászt váltottam, ekkor ismertem meg a történet főszereplőjét. Sajnos nem tudok lányregényt írni, de ahogy megláttam, tényleg mintha kihagyott volna a szívem, nehezebben vettem a levegőt, miközben felvette az adataimat, össze-vissza hebegtem-habogtam. 36 éves korom ellenére ilyesmi sohasem történt velem. Kínosan érzem magam, mert valahogy érzem, hogy ez az egész olyan irreális és kicsit szégyellem is, hogy úgy viselkedek, mint egy szerelmes kamasz. Azóta kétszer találkoztunk (rendelésen), sajnos nem enyhültek az érzelmek. Nem tudom, hogyan kezeljem ezt az egészet, egyszerre vagyok nagyon feldobott, nagyon lelkes, energikus és szomorú. A Google segítségével annyit sikerült megtudnom róla, hogy 41 éves. Gyűrűt nem láttam rajta, de ugye munka közben találkoztunk, simán levehette. Mit tennétek a helyemben? Volt esetleg más is hasonló helyzetben? Köszönöm előre is!

2021. szept. 16. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem próbálkozol be nála, akkor reménytelen is marad. Hajrá.
2021. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%

36 éves nő vagyok, jogász végzettséggel, jelenleg egy nagyobb cég jogtanácsosaként


HA, ez igaz, akkor tényleg kezdem érteni, hogy miért értéktelenednek el a diplomák.

2021. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
36 éves jogtanácsos nőtől ez az iromány (tartalmat és a fogalmazást illetően is) ez elég kellemetlen lenne. Troll, ahogy már megszokhattuk itt. Komolyan egy kérdés sincs amit tényleg nő ír? Egy sem?? 😂
2021. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Igen, reménytelen. Ha összeáll egy betegével, simán be is vonhatják az engedélyét. Amúgy meg nem egyedi, amit érzel, sokan belehabarodnak a nőgyógyászba, bár számomra teljesen érthetetlen, hogy miért. A nős pasik 90 %-a amúgy nem visel gyűrűt. Jól néz ki, gazdag, szerinted mégis miért lenne facér? Csak rád várt eddig, mi?
2021. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

El sem tudnám képzelni ezt a helyzetet.

Ha ez vizsgálat előtt megtörténik akkor elnézést kérek és már ott se vagyok.

De hogy ezek után még 2x visszamenjek,hogy ilyen szituban megvizsgáljon... Á,ez nagyon beteg történet.

2021. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!