Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőgyógyászomnak tetszhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyászomnak tetszhetem ha becézget, bókol nekem?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Fuj remélem kamu.
2021. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Az hát. Orvos nem viselkedhet így.
2021. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem kamu!

Pedig megengedi maganak...

2021. ápr. 30. 22:09
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Most figyelj ha te egy fiatal lany vagy, o pedig egy felnott no, akkor ertelemszeruen csak nyugtat, oldja a feszultseget. De ok aztan biztos nem akarnak toled semmit.
2021. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Akkor nyugodtan jelezd neki, hogy ez nagyon nem fér bele.
2021. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Ne reménykedj. Valószínűleg mindenkit úgy becéz, ahogy téged, mert egy nap több puncit lát, mint azt ahogy te el tudnád képzelni és nem fogja senkinek sem megjegyezni a nevét.


Nekem ma rám mosolygott a nőgyógyász, olyan kis cuki volt ahogy csinálta, még se gondolok bele többet, mivel szakmabeliként tudok egy S mást.


Pusztán csak kedvesség volt részéről, de nem a személyednek szólt.


Egyszer dolgoztam egy kollégával, aki minden nőt ugyan úgy hívott és mellette még egy párat meg is érintett karon. Aztán kiderült egy beszélgetés során, hogy azért becéz mindenkit ugyan úgy, mert annyian dolgoznak ott, hogy senkinek se tudja megjegyezni a nevét és így egyszerűbb neki.


Úgyhogy ismétlem, NEM, nem tetszel neki. Csak egy vagy a rengeteg páciense között.

2021. ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Rengeteg embernek van ilyen aranyos személyisége, mint amit az utolsó mond. Nekem egy tanárom volt ilyen, mindig mi voltunk a szépségei, szeme fényei, gyöngyszemei, stb. Neki ilyen a természete. Valószínű a te orvosodnak is. Ne képzelj többet.
2021. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem volt aki megdicsért odalent... Ettől függetlenül nem udvarol. Ő ilyen :)
2021. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Fizetős magándoki? 😉

Nekem a háziorvosom ilyen. Minden nő kedveském, aranyoskám, kisasszony, stb. Halvány sejtelme sincs, hogy hívják a betegeit. Főleg mióta a másik háziorvos elhunyt, és átvette az ő praxisát is.

Alapos, jó orvos, utcán mindenkinek visszaköszön, de biztos vagyok benne, hogy 15 év után se ismer meg, ha szembemegyek vele a boltban.

Most ugye egy nőgyógyász alapból elég ritkán keresel fel. Még annyira se fog rád emlékezni.

2021. máj. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
anyu nunában turkált már, hogy szerintem semmit nem vált ki belőle , sőt van hogy hányinger kerülgetheti mert sok az igénytelen nő is..
2021. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!