Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban egyetlen normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban egyetlen normális internetes társkereső a Facebook Daiting lenne, ahol még egy csúnya incel pasi is találhat párt?

Figyelt kérdés
Legjobb barátom 10 éve szingli.. nagyon kis tesze tosza férfi és nem helyes szerintem, eddig tinderen és badoon próbálkozott de mindig sikertelenül, most egy hónapja egy viszonylag csinos nő lett a barátnője.. engem is meglepett a dolog és kérdezem hogy ismerted meg, mondta Facebook társkeresőn, szerinte azért a legjobb mert ingyenes és emiatt nem a fizetős embereket teszik előre
2021. szept. 17. 07:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom ha ez így van, hiszen nem tehetek róla hogy alacsony vagyok, ilyen géneket örököltem de máshogyan is meg lehet mutatni a férfiasságot én szerintem nem csak a magassággal.
2021. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!