Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön sokkal könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön sokkal könnyebb csajozni/barátnőt szerezni, még kelet-európai bevándorló férfiként is?

Figyelt kérdés

Ismerőseim akik már kint vannak, meg amit láttam saját tapasztalataim alapján is a Nyugati nők sokkal nyitottabbak, lazábbak, vidámabbak. De ami a legfontosabb, hogy kint van választék nők közül is. Itt meg nincs. Itt piedesztálra van emelve minden nő, azért mert kevés van belőlük, és csak a férfiakból van választék. Külföldön mindkét nemből van választék és vannak elvásások is, tehát ott két oldalú a mérleg.

Emiatt még úgy is könnyebb társat találnia kint egy férfinak, ha meg van bélyegezve, hogy kelet-európai? Már ha valaki hisz az ilyen megbélyegzésekben.



2021. szept. 20. 20:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

#9 hogy jön ide az afgán? Meg a hazugságaid hogy arabokkal fekszenek le a magyar csajok a bulikban?


#10 mese mese meskete, kis 2 és fél pipás.

2021. szept. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27%

#9


Ezt látom a budapesti szórakozóhelyeken. Egyszer életemben elmentem egy swinger klubba is. Ott a magyar szöszi csajszi (akivel mindenki szexelni szeretett volna) az összes férfi közül az afrikai négerrel szexelt végül. Tehát a saját szememmel láttam, amint egy néger úgy pumpálja a magyar csajt mint más a biciklit.


#10


Attól még, hogy nem hiszed el még nem változtat a tényen. Ha tetszik ha nem, de a magyar férfiak azért ilyenek, mert a magyar nőknek ez kell.

2021. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
Ez már kezd komolyan szánalmas lenni. Mindjárt jön az erasmusos szál is a szöszi-magyar-csajokat-csak-a-színesek-döngetik tévképzeteidhez. Kezeltesd magad mert ez nagyon beteg.
2021. szept. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként meg a kérdés amúgy is a kérdező külföldön csajozásáról szólt, neked meg még ezt is sikerült a "r.banc magyar nőket arabok és négerek döngetik" című műsorrá változtatnod, gratula 😂 Jár a taps meg egy fleshlight 👍
2021. szept. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
41%
Csak azt mondom amit láttam és megtapasztaltam. Ha nem tetszik nem kötelező elolvasni.
2021. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
95%

" Igen, a külföldi férfiak a saját hazájukba lapátoltak rengeteg nőt a szegény országokból, így tőlünk is."


És miért tennék ezt, ha az ő nőik mindenben kenterbe verik a magyar nőket? Logika az nem megy, ugye?

2021. szept. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
23%

#16


Ezt a blődséget nem én írtam. A külföldi férfiak nem azért visznek el sok magyar nőt, mert annyival jobbak (már ha valóban igaz lenne ez az állítása annak a válaszolónak). Hanem a külföldi selejt férfi, amelyik nem tudott kint nőt találni, az eljön ide és itt gond nékül találni fog, mivel a magyar (és egyéb osztojrópai) nőket csak a pénz és anyagiak érdeklik, ezért egy német vagy dán férfihoz automatikusan hozzámennek hiába selejt, hisz sokkal gazdagabb mint egy csóri magyar.

2021. szept. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!