Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért bunkók azokkal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért bunkók azokkal a fiúkkal akik kedvesek velük, és miért kedvesek azokkal akik bunkók velük? (tisztelet a kivételnek!)

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 21:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
Mert ez így nem igaz. Te biztos nem kedves vagy, hanem szánalmasan nyalizol. Akit meg bunkónak nevezel, az nem bunkó, csak egészséges önbizalma van és nem egy rakat szerencsétlenség.
2021. szept. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%

"Van őszinte, megfontolt, nagylelkű ember, de igazán "kedves" nincs. Akik ezzel a jelzővel jellemzik magukat valójában gerincetelek, megalkuvóak, minden komprimusszumot elfogadnak, csak, hogy ne kelljen konfrontálódniuk."

Magamból kiindulva ez egyáltalán nem igaz! Elég konfliktuskerülő jellem vagyok, amolyan passzív defenzív jellem, akinek mélységes az önérzete, és érzékeny vagyok.

Viszont ha egyértelmű támadás éri akár a becsületemet, akár a személyemet, biztonságomat, arra már megalkuvás nélkül reagálok.

Nem létezik kockázat sem ebben a helyzetben.

Mondjuk igazán kedves jellemnek nem tekintem magamat, de mégis egy jámbor jellem vagyok sajnos, amit viszont sajnálok. Sokkal szívesebben lennék egy bunkó agresszív állat, a jelenlegi természetem ellentéte

Ezt viszont nem tudom befolyásolni

2021. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Az, ha folyamatosan láb alatt vagy és nyomulsz meg készenlétben állsz, nem kedvesség. Ismerek nem egy férfit, aki így viselkedett velem és hiába voltak egyébként valóban kedvesek, egyáltalán nem vették észre magukat és azt, hogy mennyire sokak tudnak lenni. A privát szféra fogalma sem igazán létezett számukra komolyan mondom. Olyanok voltak, mint a kutyám, csak azzal a különbséggel, hogy a kutyámat nem akartam még soha felrúgni.
2021. szept. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
9%
drámázás meg szadizmus kell nekik, azt szeretik .. ilyen nincs hogy csöpögös tökös gyerek , max a rajzfilmekben tehát aki írta elég nagy barom ..
2021. szept. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

A nőknek a vonzó, erős és hatalommal rendelkező férfiak jönnek be. Na most az ilyen férfiak megtehetik, hogy nem kedveskednek, hanem lekezelően bánnak a nőkkel, alárendeltként tekintenek rájuk.

A kedves pasiknak ezek a jellemzőik nincsenek meg. Általában nem vonzóak, nem férfiasak és persze a hatalomnak is a híján vannak. Ők más eszközük nem lévén kedves magatartással próbálnak szexet szerezni.

2021. szept. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
86%

Annyit nevetek a sok hülyeségen, amit itt összehordtak :D


Nálam a bunkóság kizáró ok. Konkrétan irtózom a bunkó férfiaktól. Sajnos elég sok van belőlük, de persze bunkó nőből is sok van és tőlük is irtózom.


Ha ismerkedés során kiderül, hogy az illető bunkó (akár velem, akár másokkal), egyszerűen elvész az összes vonzalmam iránta, és már nem tudok férfiként rátekinteni. Az ilyeneket gyorsan kiszelektálom, mert nem nagyon lehet velük mit kezdeni.


A bunkóság nem férfias tulajdonság, hanem a gyengék jellemzője. Általában ezzel akarják takargatni a gyengeségeiket, legyen az rossz fizikum, alacsony önbecsülés, alacsony IQ vagy bármi egyéb.

2021. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%

eléggé tini szinten ragad az, aki BÁRKIVEL is bunkó BÁRMILYEN indokkal.


Az ilyet hagyni kell, nem éri meg.

2021. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%
Én is bírom, ahogy összehordják ezt a sok baromságot. Pont, hogy egy magabiztos férfi nem fogja a nőket lenézni vagy alacsonyabb rangúnak tekinteni, csak az önbizalomhiányosak. Azok is csak addig kedvesek, amíg van "remény". Biztos minden nő nem egyszer belefutott már, hogy ezek a kedves széplelkű fiúcskák agresszív parasztok lesznek, ha végül visszautasítják őket.
2021. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy pasi bunkó velem, azzal kb kirakta a homlokára a bazinagy "Nincs önbizalmam és félek, hogy észreveszed" reklámtáblát.


A kedvességet meg ne keverjük össze a people pleaser jellemmel. Elnézést az anglicizmusért, de nem tudom, magyarul erre mi a szakkifejezés. A kedvesség magabiztosságból ered, a people pleaser viszont személyiségtorzulásra utal.

2021. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha egy no bunko, akkor elkoszonok, mert barhol talalok ilyen embert
2021. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!