Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők tényleg annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők tényleg annyira irtóznak a bántalmazó kapcsolatoktól, agresszív, nárcisztikus férfiaktól, akkor miért csak jóképű férfiakkal hajlandóak szóbaállni?

Figyelt kérdés
Ha komoly kapcsolatot, békét, szerelmet akarnak elvileg, akkor miért a legjobban kinéző férfiaktól várják mindezt, miért csak nekik adnak esélyt?

2021. szept. 24. 22:39
1 2 3
 1/23 b1812567 válasza:
93%
Nem vizsgálva, mennyire igaz, hogy "csak jóképű férfiakkal hajlandóak szóbaállni", de most tényleg azt akarod mondani, hogy a jóképű férfiak mind, egytől-egyig aggresszívek és nárcisztikusak, míg a nem jóképűek közt egy ilyen sem akad?
2021. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
9%
Dehogy irtóznak, imádják ha dominálva vannak, lelkileg testileg. Ezt kódolta belélyük a természet, a legerősebb kan fogja megvédeni a gyerekét.
2021. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván szarul nézel ki, de attól még nem kellene retardáltnak is lenni. Nem csoda, ha nincs barátnőd.
2021. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes, engem pont egy ocsmány külsejű, de magát aranylelkűnek valló srác bántalmazott, aki előtte incel volt, sose kellett senkinek, igazi mocskos, nárcisztikus, beteg féreg volt.

Ellenben 8 éve van jóképű párom, aki soha az életben nem bántott semmilyen téren.

Ha neadjisten szakítanánk egyszer, akkor is kizárólag jóképű pasikkal fog akár még felmerülni is, hogy lehet valami.

És nem azért, mert azt hinném, hogy ők biztos mind normálisabbak, hanem én úgy gondolom, hogy nem a külsőtől függ, hogy kinek milyen a lelke, egy párkapcsolathoz viszont szükség van fizikai vonzalomra is => a fizikailag vonzó férfiak között kerestem/keresném a lelkileg megfelelőt és kész.

2021. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Jaj már megint azok a bántalmazó jóképű férfiak és galamblelkű rondák.

Semmi köze a kinézetnek a bántalmazáshoz.

2021. szept. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Kezdjük ott hogy milyen alapon általánosítasz hogy minden jóképű nárcisztikus és agresszív? Amugy magától értetődő hogy azzal jön össze az ember aki bejön neki, aki vonzó, ergo neki jóképűnek számít. Hol a hiba és mi ezzel a gond? Tudod a kémia ha nem működik megette a fene. A férfiaknak is van ám mércéjük meg listájuk milyen is a tökéletes nő. Ne legyél már álszent.
2021. szept. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%
Nem csak a jóképű férfiakkal hajlandóak szóba állni, de tény hogy felkeltsd egy nő érdeklődését nem árt ha van egy minimális vonzerőd..tudod, a külső megfog a belső megtart.
2021. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%
Nem csak jóképűekkel állnak szóba, én azt látom, hogy a nem jóképű, de bunkó és erőszakos férfiak is szinte mindig találnak barátnőt, holott elvileg a nők nem bírják az ilyen férfiakat "papíron"...
2021. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem tehetek róla, egyszerűen nem tudok lefeküdni olyannal, akinek nem szép az arca. Nem kell modell legyen, nálam a szép arc olyan Ady Endrés karakter, egyszerűen az ilyesmi arcú férfi vonz szexuálisan. Ehhez majdnem mindegy, milyen teste van, volt hogy kövér volt, vagy ki álló bordájú, nagyon szőrös... Így vagyok összerakva, erre nedvesedek ott lent. Próbáltam másféle kaliberűnek is esélyt adni, lefeküdtem vele és utána otthon napokig sírtam, olyan volt mintha valahogy megerőszakoltam volna magam, iszonyat undorodtam magamtól. Szóval, mindenkinek más a szép, nekem az a szép és erőltettem mással, de abba belebetegszem, erről valaki nem tehet. Volt nárcisztikus pasim, sokat szenvedtem mire kiszálltam a dologból és később találtam arcra hasonlót, aki viszont rendes és évek óta együtt vagyunk. Ez olyan, hogy most mondd meg valakinek, aki telt fekete nőre gerjed, hogy márpedig éljen lapos, vörös hófehérkével... De attól még nem fog neki arra felállni. Ezt kellene megsérteni.
2021. szept. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%

A legnagyobb undorító agresszív férgek az ismeretségi körömben alapvetően nem a szép emberek közé tartoztak külsőre, hanem azok közé, akikre gyakran mondtam, hogy veri a nőt, de ha egy igazi férfias férfi állna elé, cincogna, mint az egérke, mert egy alacsony vézna szar, aki csak nőkkel szemben kemény.


Sokan egyébként tényleg kisnövésű, beesett mellű, pipaszárlábú szarok voltak. Egy erősebb nő alájuk rúg kettőt és végük.


De sokaknak undorító volt a feje is, személy szerint bottal sem piszkáltam volna őket, undorítóan néztek ki, főleg az alkoholtól meg a cigitől. Volt mire komplexusosnak lenniük. 😂


Biztos van jóképű férfi is, aki agresszív, gondolom...

2021. szept. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!