Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen randira hivàs vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen randira hivàs vagy valojàban nem az?"szeretnék veled meginni vmit de ha nem akarod jol van"most bizonygatnom kéne, hogy de de akarom?vagy amugy neki édes mindegy megyek e vagy nem? Akkor minek hiv el?

Figyelt kérdés

Egyik srac folyamatosan igy kommunikàl hogy engem àllitson be mindig aki miatt esetleg nem jön össze a randi vagy nem akarja vagy passziv stb.

Miközben ö az aki el sem hiv sehova mert en màr felvetettem egy rakat mindent ötleteket.

Ezt megirtam neki hogy ö a passziv nem en multkor is irtam jo lenne ez vagy az.

Erre "kegyesen"igy hivott el ahogy fentebb irtam.


Allandoan kiforgat mindent arra hogy folyamat nekem kelljen mentegetözni, folyamat "vádol"valamivel.



Másik sràc meg folyamat visszamutogat. Pl ha szeretnék vmi problemat megbeszelni vele, nem lehet megbeszelni, mert csak elkezdi hogy de te meg, Te igy meg ugy. Nem lehet vele haladni semerre.


Ilyenekkel hogyan kell kommunikalni???

Valakinek csak sikerült, mert van volt párjuk aki ezt birta. Ök hogy csinálták?



#sràc passziv agressziv
2020. dec. 12. 09:41
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Most erre irjam vissza, hogy szeretnék veled talàlkozni, de ha neked mindegy, vagy nem akarod, akkor nekem is jol van?
2020. dec. 12. 09:43
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
Sok nő is ilyen, hagyni kell a fenébe, nem lehet velük haladni sehova de annyi energiát elvesznek h abból 5 randi is kijönne naponta.
2020. dec. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Sok nö milyen? En a srácrol irtam.

Vele tavaly is probalkoztunk már de mindig ilyen fura.

2020. dec. 12. 09:54
 4/38 A kérdező kommentje:
Pl irja hogy találkozni akar aztan kiderül mégsem de ugy forgatja az egészet mintha én nem akarnám!ezzel szorakozik
2020. dec. 12. 09:55
 5/38 anonim ***** válasza:
7%
Igen, sok nő is pont ugyanezt csinálja.
2020. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
94%
Önbizalom hiányos. Tipik incel aki nem érti mi a baj vele. Hát pl ez.
2020. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd a fenébe a srácot.
2020. dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

De engem nem a sok nö erdekel!

A masik sem piskota!

2020. dec. 12. 10:06
 9/38 A kérdező kommentje:
Ha hagyom a fenébe akkor abbol megint az lesz hogy na ugye igaza volt
2020. dec. 12. 10:07
 10/38 A kérdező kommentje:
Es vásol tovabb
2020. dec. 12. 10:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!