Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyos, szolid, csendes lányokat hol lehet találni?

Figyelt kérdés

Hozzám ilyen lány illene, de általában csak a felszínes, harsány lányokat látok.

Hol lehet ilyen szolid lányokkal ismerkedni? Hosszútávra szerintem csak ezek a lányok alkalmasak, meg később gyerekvállalásra.


2021. szept. 25. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Én temetőben ismertem meg egy ilyen lányt.Sírt volt kinn gyomlálni, meg közben leült a padra, elmerengeni, gondolom milyen volt a múlt.

Odaültem mellé, beszélgetni kezdtünk.

Most már közösen járunk ki a sírokat gondozni.

Ő és az én szüleim pár sírral arrébb lettek eltemetve, de addig sose nem láttuk egymást,míg nem találkoztunk.

2021. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

:)

Szerinted a csendes lanyok looserekre buknak?

2021. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Attól hogy valaki szolid és csendes, még nem feltétlenül akar gyereket. Ne vidd túlzásba az általánosítást, mert pofára esés lesz belőle.
2021. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
"de általában csak a felszínes, harsány lányokat látok." Hát ki kéne mozdulni a négy fal közül.
2021. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Azokat észre sem veszed...pedig ott vannak korulotted
2021. szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg helyen! Egy baj van: mire megismerni őket az ember, már mindnek van barátja. :(
2021. szept. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem a munkahelyemen talált meg az emberem.
2021. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért azt tegyük hozzá, hogy a csendesebb lányoknak is megvannak már a maguk társai, családi ismeretségeken belül. Tehát ők aztán tényleg szófogadóan hozzámennek ahhoz akit kerítenek nekik. Bocsika, ez van.
2021. szept. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8as, te aztán tudod az élet nagy dolgait. Attól, hogy vki csendes, visszafogott lett még nem lesz ufo, ugyanolyan ember mint más.

"ők aztán tényleg szófogadóan hozzámennek ahhoz akit kerítenek nekik"

Melyik évszázadban élsz mégis?

2021. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: a 21. század Orbánisztánjában. Nem most mondják, hogy Isten, Család, Haza? A csendes lányok szófogadóak. Ha nem is a család kerít nekik valakit, azért elég valszínű, hogy az első szembejövő pasihoz hozzámennek. Mégis kikből válogassanak?
2021. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!