Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ilyen lányokat naívnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányokat naívnak, könnyen becserkészhetőnek gondolják a fiúk?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömről van szó. Nem rosszallásból kérdem, semmi rossz szándék nem vezérel, csak kíváncsi vagyok.


Szóval a lány 20 éves, elég csendes, nagyon visszahúzódó és szorongó típús. Külsőre átlagos testalkatú, de nem öltözködik nőiesen, inkább fiús stílúsa van, a haja is nagyon rövid.

Vékony hangja van és sokszor annyira kényelmetlenül érzi magát, hogy dadog. Mindig halkan beszél, sokszor alig lehet érteni, mit mond.


Kérdésem az, hogy ezt a viselkedést a fiúk mennyire találják vonzónak? Mindig ők kezdeményeznek nála, ezért kérdem.


Kábé 3-4 kapcsolata volt már, de ő egyikben sem érezte jól magát, állítása szerint csak nem akarta megbántani őket, ezért ment bele ezekbe a kapcsolatokba.



2017. szept. 19. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:

"állítása szerint csak nem akarta megbántani őket, ezért ment bele ezekbe a kapcsolatokba."


Ilyet se hallottam meg. Erdekes felfogasa van enek a lanynak.

2017. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ebben én sem értettem vele egyet, amikor mesélte. Szerintem attól fél, hogy egyedül marad, ezért csinálja ezt.
2017. szept. 19. 09:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vonzó sem a fiús kinézet, sem a nagyfokú gátlásosság.
2017. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
A gátlásosság nem gond, de a haját növessze már meg ha pasit akar.
2017. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, épp ez az: nem is akar párkapcsolatot, mégis megtalálják őt s fiúk.
2017. szept. 19. 11:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Könnyen becserkészhető, hiszen látszik rajta, hogy kb a leggázabb kinézetű sráccal is összejön, csak hogy ne maradjon egyedül. És hát jó pasiknak nem egy ilyen depizős társ kell, csak a szenny nyomul rá. Két életképtelen kapcsolata pedig nagyon ritkán lesz életképes :)
2017. szept. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. Mármint azok a fiúk, akik hasonló gondokkal küzdenek, mint a lány. Önértékelési problémák, önbizalomhiány. Azt hiszik, hogy a lány majd megérti őket, és a lány is hasonlóan érez, mint ők.
2017. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként normális külsejű barátai voltak, illetve, a legutolsó, akit ismertem, ő az volt, ráadásul eléggé népszerű volt a lányok körében.
2017. szept. 19. 14:02
 9/9 A kérdező kommentje:
Jah: ez lemaradt: eléggé tepert rá, ezért adta be végül neki a derekát. De utána mondta nekem, hogy mennyire nem szereti őt megcsókolni meg, hogy szakítani akar, de nem akarja megbántani, illetve a szülei is örülnek annak, hogy van barátja.
2017. szept. 19. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!