Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják kevésbé érdekesn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják kevésbé érdekesnek a csendes lányokat?

Figyelt kérdés

Itt is meg az életben is azt tapasztalom, hogy a legkeresettebbek az extrovertált, be nem áll a szája, mindig rohan valahová, társaság lelke csajok a többség kedvencei.

Ugyanez van társaságban is. Haveroknál voltunk, 4 srác 2 lány, a másik lány elképesztő pörgős, mindenkinek mászik a nyakába, bújik, dörgölőzik, folytonjár a szája arról hogy ő, ő, meg ő.

Én inkább csendesebb vagyok, a komolyabb témákat szeretem, illetve nem igazán kedvelem a közeli testi kontaktust (bújás, ölelgetés) olyan férfiakkal, aki nem a párom. Nekem is tanácsolták már, hogy legyek olyan, mint a másik csaj, de szerintem én fogyatékosnak tűnnék, nem cukinak, ha mind a 170 centimmel meg az 55 kilómmal idegen férfiak ölébe ugrálnék váratlanul....


2017. okt. 12. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Én a csendesebb lányokat érdekesebbnek tartom, mint az extrovertáltakat. Minden ilyen ember egy megfejtendő rejtély.
2017. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szeretek beszélgetni, nem vagyok kuka. Amikor pl introvertáltabb társasággal ültünk össze, akkor nagyon jól elbeszélgettünk zenéről, könyvekről, de ilyen társaságot nehéz összehozni...
2017. okt. 12. 22:50
 3/15 Heart of Darkness ***** válasza:
84%
Szerintem véletlen se legyél olyan. Hülye volt az aki ilyet tanácsolt neked. Én egyáltalán nem ez alapján ítélem meg, hogy kit mennyire tartok értékesnek, de leírás alapján te sokkal szimpatikusabb vagy, mint a pár sorral fentebb említett hölgyek.
2017. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Inkább maradj ilyen!

A k-vák meg ugye hangosak meg kelendők...-ez van.

2017. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 kén_ ***** válasza:
89%
Szerintem van egy kör, akik igen, kevésbé érdekesnek találják az olyan lányokat. Viszont azt is gondolom, hogy amilyen fiút te szeretnél magadnak, az nem feltétlenül ebben a körben található, szóval kétlem, hogy katasztrófaként kellene megélni ezt.:)
2017. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Attol, hogy valaki extrovertalt es szeret beszelgetni, meg nem ribi. De azert az teny es valo, hogy engem pl. baromira idegesit, mikor mindenki rohog valamin, valaki meg csak kukan ul a sarokban. Sajnalom.
2017. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Miért ülne valaki kukán, csak mert introvertált? Nekünk tán nincs humorérzékünk?
2017. okt. 12. 23:05
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Jobban meg kell válogatni a baráti körödet is. :) Én pl. a hozzád hasonlókat kedvelem, meghalnék egy mindenkivel jópofizós, extrovertált, egyfolytában dumagép lánnyal.
2017. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekesebbek, hanem aktívabbak. Gondolom te nem "nyomod magad" mindenki orra alá. Így hogy legyél érdekes? Max. annak, aki majd megismer. De aki "eladja" magát, az szinte megismerteti magát valamilyen szinten a többiekkel, ez pedig könnyebb, mint ha neked kell felfedezned mindent.
2017. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Az 55kg nem sok ha amiatt irtad
2017. okt. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!