Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni ezzel a végtelen demotiváltsággal ismerkedés terén?

Figyelt kérdés
Lassan 30 leszek, és még nem volt komoly barátnőm. Baromira nincs motivációm semmihez, nem nagyon tud lázba hozni semmi(nem csak párkapcsolat,de egyéb téren sem). Megvan mindenem, talán túl könnyű,túl kényelmes is az életem, sosem éreztem azt,h bármiért is küzdenem kellene. Próbálkoztam ilyenekkel,h tinder, össze lehet szedni belőle ilyen futó kapcsolatokat, de egy idő után baromi unalmasak ezek, csak még jobban elment a lelkesedésem. Valahogy érzem,h ez így nem jó, de egyszerűen nem találok senkit, aki fent tudná tartani az érdeklődésemet.

2021. okt. 2. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Miért akarnàl ismerkedni, ha nem érdekel téged ez a téma?
2021. okt. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Keress tovább, egyszer jönni fog valaki, aki nem adja könnyen magát.
2021. okt. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem a téma nem érdekel, hanem nem találok senkit, aki fenntartaná az érdeklődésem.
2021. okt. 2. 09:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Értem, tehát szeretnél valakit találni, de nem találsz számodra megfelelō személyt?
2021. okt. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Önjelölt bohócot keresel aki szórakoztat? Te mivel tartod fenn az érdeklődést? Egy életunk passziv ember legfeljebb bunkó.
2021. okt. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az uriember nincs megszokva azzal hogy nem kap meg mindent elsőre? 🤔
2021. okt. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy pár évtized után arra jutottam, hogy az ismerkedéssel nem is az a baj, hogy mi lesz, ha nem sikerül, hanem pont az, hogy mi lesz, ha sikerül.


Lehet, hogy tök jól leszólítasz valakit, lesz tök jó randi, és összejöttök, meg minden, de mi van utána? Ott kezdődik, nem ott érted el a sikert. És kikapcsolni meg tudod az illetőt, akkor is ott van, amikor nem kéne.


Egyszerűen nem kell a társadalmi nyomásnak megfelelni. Csak azért nem kell ismerkedni, mert elvárják.

2021. okt. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7 - ha te az "illetōt", aki a párod, ki akarod kapcsolni, akkor tényleg ne ismerkedj.

Az utolsó mondatoddal egyèbként egyetértek, társadalmi nyomás miatt ne ismerkedjen senki. Ha valakinek egyedül jó, én tökéletesen elfogadom!

2021. okt. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 Nem érted a lényeget. A mai rendszerben az első randi, első dugás stb. iszonyat gyorsan megy. Ahhoz, hogy valakit megismerj évek kellenek. Van ott egy nagyon csúnya köztes állapot, amikor egy idegennel együtt vagy, egyfajta közös megegyezéssel, de attól még idegen. Lehet azt párnak nevezni?
2021. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9 - rendben, ha neked ez a folyamat nem tetszik, tényleg nem kötelez senki az ismerkedésre. Egyetértünk, társadalmi elvárás miatt hiba belemenni olyanba, amit nem szeretnél.
2021. okt. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!