Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mennyire gáz egy ilyen megszólítással kezdeni? Nem túl mesterkélt? Mit mondanátok inkább?

Figyelt kérdés

,,Bocsi csak olyan titokzatos vagy hogy kiváncsivá teszel. Beszélgethetünk?''


(Egyébként tényleg olyan csendes, meg se mukkanó fajta, aki el van egymagában. De pont ez tetszik benne és szeretnék megismerkedni vele kicsit.)



2021. okt. 1. 01:25
A kérdező szavazást indított:
Ultragáz, ezt verd ki a fejedből!
Szódával elmegy, de könnyű lenne jobbat kitalálni.
Remek.
41 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha csendes, akkor van esély rá, hogy introvertált. Egy introvertált meg általában még rosszabbul veszi le, ha random hirtelen hozzászólnak, mint egy extrovertált, szóval szerintem nagy esély, hogy nem jó.
2021. okt. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Inkább találj ki valami mondvacsinált ürügyet, ami miatt megszólítod.
2021. okt. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Én zárkózott, csendes vagyok de tetszene, persze ha bejön a pasi.
2021. okt. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Azt hinném csak addig tetszem míg meg nem ismer..
2021. okt. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
3-as leírta a lényeget. Mindegy, hogy mit mondasz, ha te is bejössz neki, jó lesz. Úgyhogy hajrá, csak bátran!
2021. okt. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Én is csendesebb vagyok, de nagyon nem jönne be, inkább ijesztő.

Miért nem lehet valami normális beszédtémával elkezdeni, ami teljesen természetesen hat, mintha csak egy ismerőssel beszélgetnél?

2021. okt. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ!


6 os, nehéz úgy szólni vkihez mintha ismerősöm lenne, nem tudok színészkedni. Az is igaz magam is elég zárkózott vagyok.

2021. okt. 1. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!