Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen külső vagy belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külső vagy belső tulajdonságok vezetnek el odáig, hogy egy 30 éves férfinak még nem volt idáig a nőkkel semmilyen kapcsolata?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Hát én csak 28 vagyok , de makacs vagyok mint az ördög
2021. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a szó szerinti 0 azaz semmiféle kapcsolat ritka mint a fehérholló.

Azt viszont el tudom képzelni, sőt tudom, hogy néhány balul elslt próbálkozás után inkább egyedül marad valaki, de ehhez nem kell férfinak lenni.

2021. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Belső. Alulszocializált, társaság-kerülő magatartás lehet az ok.
2021. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Majd lesz. Az ilyenek azok, akik az elvált nőket szedik fel, azaz a nők szedik fel őket. Csak arra még kicsit várni kell.
2021. okt. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4: Big whitepill lenne, de nem igaz (azért még reménykedek)
2021. okt. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Önzőség!
2021. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Külső is számít de nem ez az oka, belső sokkal inkább. Otthonülők, visszahúzódóak, nem tudnak kapcsolatot teremteni a másik nem -el. Félnek. Ne hiszem hogy ezt választanák, csak ezt dobja az élet és sodródnak. Ahogy telik az idő egyre jobban beragadnak. Egy kocsmai haveromról derült ki hogy hát ő neki még szóval még soha se csók se soha semmi, oda se mert menni egy nőhöz sem... 32 évesen. Így telt el az élete. Soha egy nőhöz nem ért hozzá. Hát eltartott egy 2-3 évet mire összekapartam és lett egy barátnője.

Semmi különös nem volt az életében szerintem. Szüleivel nem nagyon beszélgetett nekik meg nem tűnt fel hogy kéne mélyebb kapcsolatot kialakítani. Így azt se tudta hogyan kell vagy mi fán terem. Tök rendes szülei vannak egyébként, egyszer kettesben elmondták hogy azt hitték meleg csak nem meri felvállalni... Ja mondom azért voltak akkora csöcsös nők a szoba falán. Gondolták meg akar felelni a társadalmi elvárásoknak.


Cibáltam magammal programokra, haveri társaságba, kirándulni, aztán belejött a női társaságban hogyan lehet kell viselkedni. Aztán végül besikerült egy randevú, sírva hívott fel hogy hazakísérte és megcsókolta a csaj. 1 hét után összegabalyodtak. 35 évesen, pont a születésnapján. Nem tartott sokáig, de ez van, kidobta a csaj. Kiheverte egy fél év után, majd időnként volt barátnője, aztán az egyik elég komolyra fordult és össze is költöztek, majd összeházasodtak, baba is van már azóta...

2021. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
88%
Én az öngyilkosságot tervezem, amiért 33 éves létemre nem jött még össze egy csók sem. Minden nőnél esélytelen vagyok.
2021. okt. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nagyjából úgy vagyok, mint amit a #7 leírt, csak a "happy end" nélkül. Idézőjelben, mert 35 évesen, vélhetően egy elvált, egyedülálló anyukával összejönni nem tűnik túlzottan nagy boldogságnak. Hogy ez nálam szociális fóbia, asperger, vagy csak érdektelen vagyok másokkal szemben, azt magam sem tudom, és igazából nem is érdekel. Alul vagyok szocializálva, de ami azt illeti, ez sem izgat egyáltalán, mert a hátam közepére sem kívánok egy társaságot. Viszont az rettenetesen zavar és már megbolondulok attól, hogy 28 évesen is szűz vagyok. Iszonyatos érzés, hogy nem kellek senkinek, és jó esetben egy nemtelen emberként tekintenek rám a nők (rossz esetben akként sem). Viszont egészen biztos vagyok abban, hogy nem a személyiségem a probléma, tekintve, hogy interneten viszont a legnagyobb önbizalommal és bátorsággal írok rá boldogra, boldogtalanra társkeresőn vagy épp Facebookon is - tudjátok, azokon a platformokon, ahol idegenek vannak, akiknek fogalmuk sincs még akkor, milyen a jellemem és csak a külsőmet látják. Na. Hát ott sincs soha semmiféle reakció, már ha a törlést és a tiltást, nem tekintjük annak. Szóval innentől kezdve még ha a leglazább, legtársaságibb, legőszintébb, legtisztább lelkű ember lennék, akkor is bsznának rám egy hatalmasat; innentől kezdve pedig miért dobjam el a valós énemet és miért játsszak színjátékot?
2021. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!