Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor unják meg a nem incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor unják meg a nem incelek a válaszolást a sok incel kérdésre?

Figyelt kérdés
Csak ma volt vagy 15 ilyen kérdés.

2021. okt. 3. 22:07
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
Az egyszerű melós sanyarú sorsáról szóló kérdéseket is annak vettem.
2021. okt. 3. 22:08
 2/46 anonim ***** válasza:
29%

Engem már az untat, hogy mennyit panaszkodnak az incelekre azok a nők, akik gyakorlatilag sorban szidják a férfiakat. És az is untat, hogy minden nőkről szóló kérdésre egyből ráhúzzák, hogy incel.


Oké, van egy pár incel az oldalon, bénák, írogatják ki a kérdéseket. De, már jóval több elborult elméjű nő van, akik pont ugyanolyan szintű tévképzeteket tolnak, csak a másik szélsőségről.

2021. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
96%

A) azok írnak nekik, akik újabban regiztek, és még nem unták meg az ismétlődő fszságokat

B) azok írnak nekik, akik sosem adják fel, és hiszik, hogy nincs reménytelen eset, csak nevelni kell őket

2021. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
96%
Most már nem válaszolok. Eleinte szép hosszú válaszokat írtam, mert azt hittem, tényleg érdekli őket a válasz, és tényleg tudni akarják, amire rákérdeztek.
2021. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
49%
Nézzük meg a pontozást a kérdésnél... Leírtam, hogy milyen a másik véglet. 0%-on álltam egyből. És ez a véglet észre sem veszi a szintjét...
2021. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

To be honest here, én blackpilled incel nőgyűlölő vagyok és sok kérdést tettem fel eddig kimondottan hozzám hasonló embereknek, amikben a párkapcsolati piac jelenlegi helyzetét elemeztem.


A válaszok 95% -a viszont vagy "ülj le egyes" tipusú kioktatás volt, ami nyilvánvalóan nem fog működni rajtam, vagy kifejezetten hergelni próbáltak, hogy írjak olyan dolgokat, amikkel aztán be tudják bizonyítani, hogy mekkora szemét vagyok (sikerült sajnos..).

2021. okt. 3. 22:21
 7/46 anonim ***** válasza:
97%
De mi a célod ezekkel a kérdésekkel? Nekem is megvannak a kis érdeklődési köreim, és direkt olyan fórumra megyek beszélni róluk.
2021. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagyok incel, viszont írtam már ki kérdést és választ is nőkkel kapcsolatban. Olyan dolgokat írtam ezekben, amikkel sok nő is egyetért.

Nos, itt simán a fejemhez vágták, hogy incel vagyok és hogy mondhatok ilyet.

Írtam viszont ugyanúgy negatívat férfiakról. Soha, ismétlem, SOHA nem támadott be senki.


Itt kioktatásnál többet ne várj. Van egy nagyon frusztrált női réteg, akik rosszabbak már, mint az incelek.

2021. okt. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Kéne egy magyar incel oldal
2021. okt. 3. 22:42
 10/46 anonim ***** válasza:
91%
Redditen bizti van ilyen közösség.
2021. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!