Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátnőm szerint inkább olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szerint inkább olyan pasikkal kezdjek, akik önbizalomhiányosak, szerintetek így kellene tennem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy félénk lány, viszont én a pasiknál nem merek kezdeményezni, nem kezdek el magamtól flörtölni, az a típus vagyok, akit el kell csábítani. Barátnőm szerint azokkal a pasikkal lesz jó a párkapcsolat, akik önbizalomhiányosak és nem tudnak hódítani, mert hogy akkor te fogod majd az önbizalmát növelni és jobban fog téged szeretni, tisztelni, stb. Ez az ő tapasztalata a párjával, tényleg nagyon jó ember, de én rajta kívül azt tapasztalom, hogy azok akiknek nincs önbizalma, miután adott nekik a nő, utána meg már túl nagy az önbizalmuk és megtesznek olyan dolgokat, amiket azelőtt nem mertek, pl. más nőkkel való flörtölés. Meg ez mind szép és jó, de én akkor sem vagyok arra képes, hogy "én irányítsak".

26/N



2021. okt. 5. 13:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#3


Nem néznek önbizalomhiányosnak és az előző kapcsolataimban is én voltam a dominánsabb fél, egyszerűen csak nem én fogok kezdeményezni egy férfinál, ezek az elveim, ennyi.

2021. okt. 6. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!