Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok egyedül boldog lenni? Barátnőm nem mostanába lesz, mert önbizalomhiányos, gátlásos vagyok! Mit csináljak hogy ne hiányozzon egy társ?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 21:09
 1/5 CascaraLover ***** válasza:
Itt most teljesen lényegtelen, hogy akarsz e társat vagy sem, de nagyon sürgősen rendbe kell tenni az önbizalmad, gátlásaidat konkretizálni és feloldani. Ez legyen az első.
2017. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
Magad tedd rendbe.
2017. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Más szükségleteidet kellene kielégítened addig, a párkapcsolatos dolgokra meg fel kell készülnöd


Asszertív kommunikáció-belső kommunikáció!

2017. máj. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért nem tudsz, mert nem lehet!

Ez nem "ügyesség" vagy "csúcsteljesítmény" kérdése.

Jézus mondta, hogy a férfi feleségéért elhagyja szüleit, mindenét.

Valaki elkönyvelt Téged "gátlásosnak", mert érdekében állt.

Ugyanakkor Te meg szenvedsz, mert érzed, hogy ez nem így van.

Lépni kell!

2020. febr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam egyedül boldog lenni. Akkor lettem az, amikor meglett a párom.


Az önbizalomhiánnyal pedig kezdeni kell valamit, mert az konkrétan megakadályozhat abban, hogy párt találj.

Nyilván attól jönne meg leginkább, ha találnál pár, de a dolgok sorrendje sajnos fordított.

2020. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!