Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik lennél szívesebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lennél szívesebben a kettő közül?

Figyelt kérdés

2021. okt. 5. 21:22
A kérdező szavazást indított:
20as éveiben járó lecsúszott drogos közmunkás kazincbarcikai Chad modell arccal, tökéletes hajjal és 195cm -es magassággal
20as éveiben járó pesti java fejlesztő 1.5 milliós fizetéssel, egérszerű fejjel, kopaszodó hajjal és 175cm -es magassággal
19 szavazat
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy a kazincbarcikai Chad agya maradandó károsodást szenvedett a sok drogtól, így nem lehet belőle sohase programozó.
2021. okt. 5. 21:23
 2/22 A kérdező kommentje:
Viszont rapper még lehet belőle...
2021. okt. 5. 21:26
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
te mit mit szedsz, honnan jon neked ennyi elmebeteg baromsag?!! szerintem a te agyad jobban el van szallva, mint a kazincbarcikai chade.
2021. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3: Ez nem válasz a kérdésre. Ha érdekel, hogy mit szedek, tegyél fel te is egy másik kérdést és ott megírom.
2021. okt. 5. 21:31
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Milyen az a chad modell arc? Mi az a blackpill? Az incel gondolom az, aki képtelen nőt találni és ezért világfájdalma van. Vagy rosszul tudom? Régebben nem voltak ilyen marhaságok itt..
2021. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"Milyen az a chad modell arc?"


Itt van egy tipikus példány:


[link]


"Mi az a blackpill?":


Egy mondatban az a felismerés, hogy a mai nőknek kb csak ő kell, akit linkeltem, a többiek max lábtörlőnek jók.

2021. okt. 5. 21:35
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

5#

Ez most lett divat, de én sem értem ezeket a kifejezéseket. De már rá se merek keresni googlen.

A kérdésre válaszolva , mivel nem volt leszögezve hogy csak pasik írhatnak.

Egyik sem, jó vagyok én nőnek.

2021. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

#6

Tehát a blackpill az, hogy szerintetek a nőknek a kigyúrt, homokos kisfiú arcú pasik kellenek? 😅 Mondjuk a nők biztos jobban tudják, de én itt egy átlagos arcú pasit látok, csak ki van gyúrva. 😃

Én távol állok ettől, mégis kellettem már nőnek. Most akkor az a nő selejt, akinek nem csak az kell, akit linkeltél? 🤔

2021. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

A 30 fölötti generációk a masculinabb Branch Warren szerű férfiakat szeretik, különösen vidéken.


30 alatt a Disney channelen felnőtt pesti nőknél viszont a femininebb, de azért kigyúrt pretty boy Chad az ideál (amit küldtem).

2021. okt. 5. 21:44
 10/22 A kérdező kommentje:
És a csávóval csináltam Tinder tesztet, ami azt mutatta, titkon erre vágynak a nők.
2021. okt. 5. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!