Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen mentalitással és célokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen mentalitással és célokkal találhatok barátnőt?

Figyelt kérdés

Jelenleg Pesten vagyok egyetemista, de nekem nagyon nem jött be a fővárosi élet.

A lakások olyan drágák, hogy elérhetetlen sajátot venni, főleg, ha albérletben élek és lakbért fizetek. Én szeretnék egy családi házba költözni.

Épp ezért vidéken szeretnék egy Kádárkockát. Megyeszékhely közelében gondoltam, ahol még elérhető árak vannak. Az lenne jó, ha lenne egy barátnőm, akivel közösen összefognánk és ketten összedobnánk a pénzt egy jó kis kádárkockára+ fel lehetne újítani. És akkor fele-fele arányban közös lenne.


Nem azt mondom, hogy csak ezért akarok barátnőt, de én valahogy így képzelném el a jövőmet.

De a mai lányokat inkább a nagyvárosi élet vonzza, nem a családi ház, udvar meg a kádárkockák.



2021. okt. 8. 01:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Rossz hírem van. Nővéremék Bp.-től 60 km.-re élnek, és ott vettek és újítottak fel kádárkockát. Gyakorlatilag erre a mutatványra, egy 2-3 szobás, Bp.-i panel ára ráment.
2021. okt. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Engem vonzana a vidéki élet, de a páromat sajnos nem... azért arra gondolj, hogy ha dolgozni fogtok, gyerekeitek lesznek, akkor hiába vidék, lényegében ott is agglomerációs ingázók lesztek. Szóval papa-mama s.egge alatt kocsi, reggel dugó, este dugó, a fél életeteket a kocsiban fogjátok tölteni. Bevásárlás: autó, ha beteg a gyerek: autó, strandra megy a család: autó. Akkor meg már lehet, hogy jobb a város. Én legszívesebben egy unalmas vidéki kisvárosban élnék egyébként, de olyan helyen, ahonnan gyalog elérhető minden. Életem 40 évéből 20-at utazással töltöttem, úgy, hogy szinte ki se mozdultam Budapestről.
2021. okt. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen lány van, legalábbis én sok ilyet ismerek. Ha eddig még nem találkoztál velük akkor lehet rossz helyen keresed, nincs szerencséd, vagy csak szimplán még fiatalok és nem tervezték meg a jövőjüket ennyire.
2021. okt. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mi az a kádárkocka?
2021. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Amennyit megsporolsz a haz aran, annyival tobb megy el az ingazasra (kocsi, benzin) meg a felujitasra.

Na meg ott van az utazasi ido, heti 5 napban, napi 2-szer.

Nem sok ertelme van kikoltozni a fenebe.

2021. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A felújítás akkor éri meg anyagilag, ha a ház szerkezete stabil, és a nagy részét (vakolás, glettelés, festés, betonozás, járólapozás, nyílászáró csere, stb stb) te magad csinálod meg. Ha minderre fizeted valakinek az órabért, akkor semmivel nem vagy előrébb anyagilag.
2021. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az ingázást honnét vettétek? A kérdező leírta, hogy nem jön be neki a pesti élet, ebből gondolom ,hogy dolgozni sem ott akar. Megyeszékhelyeken meg nem vészes a bejárás egy 10-20km-re lévő faluból.

Főnököm most vett egy házat, a várostól 20km-re lévő faluban, kevesebb, mint 7 millióért. Ha a kétszeresét rákölti akkor is simán megéri neki, mert annyiért sem kap értelmes családi házat még ebben a kisvárosban sem.

A kérdésre válaszolva: találhatsz ilyen lányt.

2021. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Megyeszékhely közelében lévő faluból kb 10 perc bejutni a megyeszékhelyre és 20 millióért találni házat
2021. okt. 8. 13:19
 9/19 anonim ***** válasza:
És a megyeszékhelyen talalsz olyan munkát, ami kapcsolódik a diplomádhoz? Jó fizuval?
2021. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Mit számít? Inkább lakok ott, mint hogy fizessem a drága lakbért egy olyan lakásért, ami sosem lesz az enyém.

Meg nekem családi ház kell, nem vagyok hajlandó egy pesti patkánylyuk panelben lakni.


Akár elmehetek még estire is, szakmát tanulni.

2021. okt. 8. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!