Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 év feletti férfiként jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 év feletti férfiként jó még ez a mentalitás, hogy nagyon jó egyedül, vagy igazából nem is érzem magam egyedül? 37 F.

Figyelt kérdés

[link]


Más is van így? Szabad, nem kell alkalmazkodni, nem kell másra költeni, nincs hiszti, stb.


2021. máj. 27. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdéssel igazából nincs baj. A leírás, ami gáz.
2021. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor mit keresel itt hisztigép? :)
2021. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak kérdeztem, hogy más hogy van ezzel? Nem hisztiztem.
2021. máj. 27. 17:55
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
De komolyan... Nem érzed szánalmasnak, hogy itt nyafizol meg bizonygatsz, miközben bújtatottan próbálsz belerúgni a nőkbe? Ennyi idősen ezen a szinten agyilag, hogy ennyire átlátszó módon, izzadva bizonygat. Én szégyellem magam kb.
2021. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Jaj igen a legendás női hisztéria. Közben az átlag magyar férj már azon picsog, ha el van sózva a vacsi vagy mosogatnia kell. Ha meg a nő jogosan szól valamiért, az hiszti.
2021. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Barmikor vehetsz magadnak matchboxot es tologathatod is anyukad divanyan. Neked bejott az elet!
2021. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem elek anyammal.
2021. máj. 27. 18:06
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Barátnőm mellett is szabad vagyok, nem hisztizik és kb ugyanazt szeretjük, szóval alkalmazkodás sincs.
2021. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Annak, aki őszintén jól érzi magát egyedül teljesen rendben van, legyen bármilyen életkorban, a kapcsolat nem kötelező.


Viszont az írásodból kiderül, hogy csalódott vagy és valójában magányosnak érzed magad.


Én sokat jól éreztem magam egyedül az életbe akkor is, amikor épp nem volt kapcsolatom, mert magamnak való, nyugalmat szerető típus vagyok, szeretek belemerülni a hobbijaimba. De jelenleg hiányzik egy társ. Nem minden kapcsolatba kell a másikhoz alkalmazkodni, egyéne válogatja ki milyen.

2021. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy vagyok vele, hogy "elvagyok egyedül, de azért 30 felettiként kipróbálnám már, hogy milyen egy kapcsolatban. Akkor is ha nem tart a sírig."
2021. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!