Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Örökre egyedül maradok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre egyedül maradok ilyen mentalitással?

Figyelt kérdés

Én a "szerelem első látásra" érzést keresem. Ami persze nem szerelem, hanem egy megmagyarázhatatlan, nagyon erős vonzódás, amit kizárólag a másiknak az arca vált ki belőlem. Viszont ennek nagyon kevés nő "felelt" eddig meg. Elkezdtem tinderezni, hátha majd ott. 2 hónap, 150 match van a hátam mögött és 2 ilyen lányhoz volt szerencsém. Abból az egyiknek nem kellettem, és a hogy látom a másiknál is ez lesz a sorsom.

Meddig érdemes keresnem a számomra igazit? Elégedjek meg valakivel, akivel nincs meg ez a nagyon erős fellángolás? Attól félek, hogy ilyen esetben a szerelem teljesen kimaradna. Idővel megszeretem, de nem lennék szerelmes. Volt már rá példa.


24f


2021. máj. 30. 11:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Igen.

Egyébként hülyeséget csinálsz. Felületes érzelem alapján szelektálsz, ráadásul nem veszed észre, hogy tinderen, képek alapján ez a hatás nem is érvényesül. Tehát, tegyük fel, hogy valaki mégis megfelelne így, az már nem valószínű, hogy te is neki, továbbá, ha még valahogy ez is összejönne, a személyisége, célok, élet helyzet, stb. még mind keresztbe tesz.

Szó mi szó: nincs sok esélyed.

2021. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor szerelem vagy fellangolas és erős vonzalom? Te se tudod, hogy mit akarsz.

Amit te vársz, az az a fajta kémia, amit csak a külső vált ki. Ez meg nem szerelem, és főleg nem az igazi. Mi van, ha adott a szexuális vonzalom, de a jelleme elviselhetetlen? Mi van, ha születik egy gyereketek, és már nem úgy néz ki? Vagy csak eltelik 5 év?

Vagy szerinted 5 évente csere, egy másik igazira?

Gyerek vagy még.

2021. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Neked extrém magasak az igényeid. Mondhatni, röhelyesen magasak. Nem gond ez, több nő jut a többi pasinak.
2021. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.


Elég sekélyesen állsz hozzá a kapcsolatokhoz, pl. nem gondoltál arra, hogy aki képen megtetszik, nem föltétlenül fog tetszeni élőben? Ilyen problémák is hátráltathatnak, valakibe belezúgsz egy fénykép alapján, s kiderül, hogy találkozásnál már nem olyan...


Ha már ezt az" első látásra szerelem" élményt keresed, akkor tanácsolom, hogy legalább élőben próbálkozz, mert szerintem ezzel az online világgal elégge megszívod.

2021. máj. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%

Igen, de még egymillió más okból is maradhatsz örökre egyedül, sokszor magad sem tudod, hogy miért - te legalább tudni fogod :)


Én is tudom a sajátom, túlságosan lekorlátozom a lehetőségeimet, kapából csak a környező városok jöhetnek szóba az élhelyemen kívül, olyan aki nem akar gyereket, nem szeret autóval utazni (én sem), értelmes, vonzza a morbid/sötét humor és nem néz le azokért a dolgokért amik engem jellemeznek. Ez utóbbi a legnehezebb mind között, mert én nagyon nem vagyok "jó".

2021. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 harebell ***** válasza:
100%

Személyes ismerkedés? Ez az érzés szerintem sokkal inkább előjön személyesen, kisugárzás és nem kép alapján.


Másrészt ez a hirtelen fellángolás nem feltétlenül jó alapja egy kapcsolatnak. Ugyanakkor ha még nem tapasztaltál meg ilyet, és szeretnéd, az is érthető... Ha neked ez hiányzik, hajrá, de ne ettől várd életed szerelmét.

2021. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

45 éves vagyok, egyszer volt első látásra szerelem, 12 évig voltunk együtt, már régen nem.. 2 hónap alatt Tinderen 24 évesen ez neked kettő, ami nem is jött össze, az szimpla hűha de jó csaj, még vonzalomnak is kevés.

Álmokat kergetsz, nem maradsz egyedül, de rá fogsz jönni hogy egy jó kép még nem az igazi, megbukhat a dolog azon, hogy nem tudsz vele beszélgetni, és a kémia is csak akkor alakul ki, ha találkoztok, és egymáshoz értek.

2021. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Felszínes vagy és lúzer!
2021. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A hirtelen fellángolások hamar elmúlnak. Amit te akarsz az annyiból okes, hogy kell a vonzalom a közös szimpátia, hullámhossz. De, egy kép alapján nem lehet ezt így megmondani. Ami a döntő és lényeges lesz az a személyes találkozás. Ha csak kép alapján akarod eldönteni a vonzódást az rég rossz. Kép alapján lehet szimpatikus valaki, az már egy jó irány. A vonzódást a személyes találkozó dönti el. De majd egy idő után rájössz.
2021. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

Én nő vagyok és megértem, amiről beszélsz. Ez nem első látásra szerelem, csak szeretnél érezni valami "pluszt" a randin, ami teljesen érthető. Én is ilyen vagyok, viszont meg tudom különböztetni ezt az érzést attól, hogy valaki erős vonzalmat ébreszt bennem. Találkoztam már olyan sráccal, aki külsőre nagyon megfogott, nagyon jó randi volt, de hosszútávon idegesített volna a személyisége, így amennyire megfogott, annyira ki is abrandultam már első randin. :D nem is lett folytatás.

Viszont úgy is jártam már, hogy nem éreztem abszolút semmi vonzerőt a másikban,viszont tök jól elvoltunk, egyeztek a nézeteink. Az ilyen srácoknak több esélyt is adtam, többször találkoztam velük. Viszont mikor már a sokadik randira rettegve mentem, hogy nehogy hozzám akarjon érni, vagy meg akarjon csókolni... Akkor rájöttem, hogy nekem ez így nem megy. És többször jártam így.

Szóval lehet engem is felszínesnek nevezni, de külső megfog, belső megtart.. Ha első randin nem érzem azt a bizonyos pluszt, akkor nálam ez nem alakul ki később sem, kár erőltetni.

Szerintem a kérdező is ilyesmire gondolt, szerintem emiatt egyáltalán nem kellene savazni, mert szinte mindenki így működik, szerintem. Vagy érzi elsőre, hogy ebből lehet-e több, vagy nem.

Internetes ismerkedésnél ez amúgy baromi nehéz, mert képen nem jön át nekem sem, hogy ki fog-e váltani belőlem személyesen akármit, vagy sem. Eddig elég szerencsétlenül jártam mindig, mert egyetlen egyszer fogott meg valaki a kb 10-ből, de őt meg én nem fogtam meg. Pedig tök jól elbeszélgettünk, 6 órát elvoltunk. Van ilyen. Én be is fejeztem a netes ismerkedést, nem nekem való.

2021. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!