Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összezavarodtam, nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam, nem tudom, szeretem-e a páromat. Rajta nem látom, hogy szeretne, már régóta. Mit tegyek? Egyelőre nem akarom elhagyni, meg akarom menteni a kapcsolatot.

Figyelt kérdés

Már egy ideje nem érzem, hogy hiányzik, amikor hazajön, már alszom, amikor elmegy, szintén. Alig látjuk egymást, semmit nem csinálunk, azon kívül, hogy egy ágyban alszunk. Ma lenne két hete az első nap, hogy együtt lehetünk, el akartam menni vele az egyetlen nyitva tartó boltba, hogy addig is együtt legyünk, de ő kitalálta, hogy biciklivel megy inkább, mert "nincs kedve sétálni". Valentin napra ugyan adtunk egymásnak ajándékot, de annyit sem mondott, hogy szeretlek, nem érdekelte egyáltalán,viszont tőlem kihisztizett egy drágább ajándékot...Már azon ia gondolkoztam, hogy pár napra elköltözöm máshová, hogy hátha rájön a dolgokra...


22L 21F



2016. febr. 21. 13:11
 1/6 RRR ***** válasza:

te és mi lenne ,ha beszélnél erről vele???


amit itt leírtál,mond el neki

aztán döntsetek

veszteni valód nincs

2016. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, azt mondta, nem akarja már erőltetni.
2016. febr. 21. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor mi a kérdés? Lenne értelme 40 évig húzni egymás idejét szeretet nélkül?
2016. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindegy. Amint találok albérletet, Elmegyek. Nem akarja, így meg már én sem.
2016. febr. 21. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Na látod, így kell ezt csinálni.
2016. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem inkább az érdekelne a helyedben,mivel válthattam ki nála ezt a viselkedést!!! Röviden:Találd meg az okot és ha fontos neked a párod? JAVITSD
2016. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!