Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyelőre nem tudja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyelőre nem tudja, hogy akar-e most kapcsolatot, de jól érezte magát velem, szívesen ismerkedne, és találkozna máskor is, ez mit jelent, lehet még belőle valami komolyabb?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal. Hétvégén találkoztunk, sétáltunk, sokat beszélgettünk, rengeteget nevettünk, fagyiztunk is. Együtt töltöttük az egész délutánt. Nagyon jól éreztem magam vele. A végén kérdeztem, hogy van-e kedve máskor is találkozni. Mondta, hogy persze, nagyon szívesen, ő is jól érezte magát, csinálhatunk közös programokat, még mondta is, ha lesznek enyhítések könnyebb lesz mert be is tudunk ülni valahova. Viszont azt is mondta, hogy 1 hónapja ért véget egy 4 éves kapcsolata. (van közös ismerősünk, ezt én már tudtam mielőtt találkoztunk volna) Ráadásul tényleg nagyon sokat dolgozik. Nem tudja, hogy most akar-e egyből új kapcsolatot, illetve tudna-e a hétköznapokon annyi időt szánni rá. De abba benne van, hogy ismerkedjünk meg jobban és találkozzunk többször.

Ez szerintetek mit jelent? Lehet esélyem komolyabbra is akár ha úgy alakul, csak legyek türelmes? Nyilván nem kell elsietni semmit sem, ezzel tisztában vagyok, csak úgy érdekel, hogy kívülállóként szerintetek hányadán állok, ennek tudatában mik az esélyek? :)



2021. ápr. 20. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem lesz belőle komoly. Nagyon kis esély van rá csak
2021. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Hát jó kérdés. Saját példát tudok hozni. A legutolsó kapcsolatom nem volt rossz, de akadt 1-2 hiányosság. Ért közben egy komolyabb trauma is. Tartottunk egy fél éves szünetet az idő alatt találkoztam egy sráccal(összesen kB 3-4 alkalommal az elmúlt 3-4 évben), de nem akartam belemenni semmibe. Előbb a gyógyulásomra akartam koncentrálni, ehhez kellett pl pszichoterápia is, mert tényleg durva dolgokat kellett feldolgoznom. Aztán tavaly véletlenül újra találkoztam ezzel a sráccal részemről már egy új minőségben és összejöttünk.

Csóri meg vagy 2-3 alkalommal beprobalkozott, de én mindig elhajtottam.


Valószínűleg egyébként nem akar új kapcsolatot(ő pontosan tudja, csak neked nem mondja). Ha van időd és kedved kivarni, hogy mi lesz ebből akkor várj, de nem lehet tudni, hogy mennyit kell várni.

2021. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól kijön veled, barátként. Adhatsz neki egy esélyt, hátha később többet lát bele.
2021. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem sok esélyed van. Persze lehet az ok a volt kapcsolata, de akkor miért randizik? Hiszen a tali célja a párkeresés volt, ha jól értelmezem, nem tettél rá mély benyomást.
2021. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noren1989 ***** válasza:
Búfelejtő, màrhogy a funkciód.
2021. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Hogy ismerted meg? Ha társkeresőn, akkor a "nem kész egy kapcsolatra" csak kifogás, hiszen ismerkedik.

Ha ismerősön keresztül, akkor van esély. Simán előfordulhat, hogy azért ment el veled randira is, mert tetszettél neki és nem akart visszautasítani a friss szakítása miatt sem, de a végén tisztázni akarta azért, hogy neki még kell idő. Nem biztos persze, látatlanban nehéz lenne megmondani mi van a háttérben, de ez is egy reális lehetőség. Ez esetben az a legjobb, ha nem sietsz el semmit, de azért nem is csak egy sima barátként viselkedsz vele. Pl. néha éritsd meg, flörtölj vele, ilyesmik.

2021. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!