Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan kifejezetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan kifejezetten kövér,extrém túlsúlyos nők,akik a testalkatuk miatt gátlásosak,nehezen ismerkednek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy az ilyen nők nehezen hiszik el,hogy van olyan férfi,aki így vonzódik hozzájuk,aki szépnek látja őket.

Teljesen hihetetlen,hogy egy sportos férfi a kövér nőkhöz vonzódik?



2021. okt. 8. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

"Azt vettem észre,hogy az ilyen nők nehezen hiszik el,hogy van olyan férfi,aki így vonzódik hozzájuk,aki szépnek látja őket."

mert ők is tudják, hogy az extrém kövérség egy rohadtul egészségtelen állapot, és aki erre izgul, az beteg.

2021. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Én egy átlagos férfi vagyok, de ha van valami ami kifejezetten taszít egy nőn az a háj és a hurkák.
2021. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem egyforma az ízlésünk..........

Én pont ezeket imádom.

2021. okt. 8. 17:13
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Extrém túlsúlyos nők esetében már nem csak ízlés kérdése a dolog. Súlyos egészségügyi problémái lehetnek belőle, ha annyira el van hízva. A nőiesen telt egy teljesen más kategória. Általában a nőiesen teltek hiszik magukat kövérnek, a kövérek pedig mindenképp bizonygatni akarják, hogy tök oké 130 kilósnak lenni 160 centihez...
2021. okt. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

#4 ennek a fazonnak ezt nem fogod tudni megmagyarázni, hisz ő egy 50es aki sportos 40es nem néz ki , ilyen 150kg nőket keres , ez a fetise.


Hölgyeim ,az etető tàlalva 😆😆

2021. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én 178 cm vagyok 84 kg val. Hát már ez is ver belém gátlásokat rendesen.

Irigylem azokat a 100 kg + nőket, akiknek úgy is rengeteg az önbizalma.

2021. okt. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

Na, az még lehet nőiesen telt. Attól is függ, hogy oszlik el.

2021. okt. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok! És igen! Teljesen elkéozelhetetlen....mert nyilván kamu, csak sok férfi ugy van vele, hogy szexre ez is jó
2021. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ne haragudj,de tévedsz.Egyáltalán nem kamu. Én pl.imádom a nagyon nagy nőket.Nem azért,mert más nem jutna. Sportos férfi vagyok.Egyszerűen szépnek,nőiesnek látom őket. Ilyen az ízlésem,ennyi.

Nem csak szexre gondolok velük kapcsolatban,bármit vállalnék értük.

2021. okt. 8. 20:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a 172 cm-hez vagyok 78-80 kg és így is rettenetesen nehéz elhinni, hogy bárkinek is tetszek. Szerintem amúgy ez a jelenség ugyanúgy megjelenhet vékony, de kevésbé szép nőknél
2021. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!