Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan aki kifejezetten a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki kifejezetten a külseje miatt bukott meg párkeresés terén? 31F

Figyelt kérdés
Aki nem is teszi magasra a mércét, és az élete rendben van a többi területen is. (munka, hobbi, szociális élet). Vannak barátaim, vezető pozícióban vagyok, anyagiak terén jól állok, sportolok, de egyszerűen külsőre egy lánynak sem tetszem. Szeretnék családot, de még egy olyan nőt sem sikerül találni aki ismerkedne velem. Jó a beszélőkém is, nem vagyok visszahúzódó, valaki küzd hasonló gondokkal? Sajnos a kinézetem nagyon kevés ezt elfogadom, általában mondják is, alacsony vékony stb, nem a legjobb gének. De emiatt nem lehet egyetlen barátnőm sem? Nyilván szűz is vagyok ezt mondanom sem kellene itt :).
2021. júl. 23. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

Csak alacsony és vékony vagy, vagy az arcod is kifejeztten csúnya? Én 168 cm vagyok, voltam 18 évesen 50 kg is még, de azután edzőterembe kezdtem járni. Mostanában olyan 80-85 kg körül vagyok és ez "színizom". Az arcomat átlagosnak mondanám. Mióta edzek és természetesen mellette néhány más dologban is változtam azóta huszonpár éves korom óta nincs gondom a nőkkel. Szerintem érdemes lenne elkezdened súlyzózni. Olyan nincs, hogy valaki képtelen izmot felszedni. Ezt általában azok mondják, akik edzés mellett nem esznek eleget.

28/F

2021. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Arcom sem szép. De nem szidom ezért a nőket, látok kifejezetten előnytelen külsejű férfiakat is nőkkel, csak, hogy én rosszabb vagyok náluk. Nyilván kényelmetlen, hogy nem lehet kompenzálni ezt...és erre rájönni, hogy más bőrébe bújva lehetne az élet ezen területén sikerem.
2021. júl. 23. 21:42
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Igen.

Esélyem sem volt soha senkinél.Sosem voltam szép,de még átlagos sem.A kezemet sem fogták még soha,nemhogy csók vagy szex.Barátnőim meg már szülnek.Ezek mellett úgy vagyok,mint te.Karrier ezerrel,de nem mindig vígasztal ez a tudat. 23/N

2021. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár a szociális életem katasztrófa, több rokonom is van, akiknek nem igazán voltak barátai, de lett párkapcsolata.


Szerintem a kinézetem miatt nem találok párt, igaz, jópáran cáfolták, de nem nagyon tudok másra gondolni.


175cm/81kg/21F

2021. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Úgy látom amúgy a 20-as évek közepén sokaknál fordul a kocka. Ti még nagyon fiatalok vagytok, előttetek az élet. Persze előttem is, csak valami nagyon nem stimmel :D.
2021. júl. 23. 22:20
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A 20-as évek közepe szokott a sikertelen férfiak fordulópontja eljönni, mert ekkor szoktak kétségbeesve kitörést keresni a helyzetből. Ennek 2-féle kimenetele szokott lenni: vagy sikeresen kitör és becsajozik, vagy megkeseredik és örökre úgy marad. Magam tapastalatai és mások beszámolói alapján jutottam erre a következtetésre, nekem az utöbbi jutott
2021. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen. Szintén alacsony és vékony vagyok, az arcom kifejezetten ocsmány. Soha életemben egyetlen nőnek sem tetszettem. 35/F
2021. júl. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha csak kinezeti problemad lenne, azt ezekkel mar lehetne kompenzalni. Mas is lesz ott, az utcakep alapjan nem a kinezet a meghatarozo, hogy valakinek van-e kapcsolata, vagy nincs.
2021. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak 90% a ilyen. A nők többsége képes EGY apró dolgon is kiakadni, offolni és ez bármi lehet.
2021. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

3.


Ismerkedj a kérdezővel.

2021. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!