Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt valaki?

Figyelt kérdés
Egyik appon ismerkedtem egy 34 éves pasival. Egész nap jól el beszélgettünk, küldtem én is képet (nem meztelen) semmi gond nem volt. Másnap semmi el tűnt este már csak azért írt, hogy kotozkodjon.mar nem is voltam hiteles neki mármint a profilom, (mivel nem kuldozget neki non stop képeket, és nincs tele rakva mint az övé) akkor már minden gond volt. Lehet roszul gondolja, (mármint, hogy nem kamu profil vagyok,miután ráadásul kapott meg képet is). Mire jó ez? Egyszer ez másszor az? Senkinek nem volt eddig semmi baja.... Annyit írtam neki még erre, hogy nem fektetnek ilyenbe energiát mivel így nem lehet ismerkedni ha egy egész napra el tűnik valaki (miv úgy jött le az egész, hogy én nem kerestem őt, mellesleg annyira nem volt jó pasi, hogy fussak utána) mire jó ez az egész? N29
2021. okt. 9. 06:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsi, lehet kicsit kusza lett, gyorsan írtam
2021. okt. 9. 06:39
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem tetszettel neki annyira, csak alkalmit/szexkapcsokatot keresett könnyűvérű nőket stb. De ezen kivul ezer egy indok lehet. Sok ilyen van ferfi es nő is. Majd jon másik jobb szebb stb.
2021. okt. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt nem értem mikor első nap beszélgettünk meg semmi probléma nem volt, mármint nem volt hiteltelen a profilom,még helyeselte, hogy nincs tele képpel mint másnál (időm se ilyenre...) de mivel én este el köszöntem mivel korán kelek, másnap délig semmi.... Akkor utána csak este válaszolt, én közöltem vele így ismerkedni nem lehet, és felesleges energiát én az ilyenbe nem okok bele. Na utána jött amit írtam.
2021. okt. 9. 07:00
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Kar kattogni rajta.


Tiltás és kész.

2021. okt. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Valószínűleg nem tetszettél neki a képen.
2021. okt. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne analizáld, tiltsd és keress normális férfit.
2021. okt. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom ez a "férfi" ráadásul nős és 2 gyereke van igaz? 😂 Igazi főnyeremény az ilyen...

Azt nem értem, hogy születnek ezek a kérdések.

Az ilyet gondolkodás nélkül tiltani és törölni.

Komolyan nem értem....

2021. okt. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Rengeteg személyiségzavaros alak van társkeresőkön, tudnék mesélni, hogy miket tapasztaltam.

Az én tippem az, hogy beijedt attól, hogy jönne a következő lépés az ismerkedésben (pl. találkozó), és ezért támadásba ment át. Vagy borderline, aki egyik nap jó passzban van, másnap meg a pokolba kíván mindenkit.

2021. okt. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

6-8 köszönöm az értelmes, normális válaszod!!!!

A kotozkodo, bunkó, idióta válaszokra n tartok igényt!!!

Nem volt nos se gyereke ;)

2021. okt. 9. 11:34
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy mit foglalkozol vele, ha eltűnik? menj tovább, ennyi. ismerkedni csak úgy lehet, ha mindkét fél részt vesz benne. Ne keress indokot, a neten ez ilyen undorító ud lenni.
2021. okt. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!