Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden sikertelen férfi incelnek számít?

Figyelt kérdés

Mert ugye az eredeti definíció szerint incel az, aki vágya ellenére sem képes romantikus vagy szexuális partnert találni.


De itt az oldalon is többször láttam, és beszélgettem is olyan férfiakkal, akik bár nem valami sikeresek e téren mégsem tartják magukat incelnek. Meg úgy vettem észre, hogy ez a definíció már elvesztette az eredeti jelentését, és szeretik jóra rosszra ráaggatni ezt a jelzőt.


De akkor most ki számít incelnek? Te kit tartasz annak?



2021. okt. 10. 11:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%
#10 Ezért kéne az incel kifejezést kidobni a kukába. Vagy tényleg csak arra használni, aki begolyózott az egyedülléttől és nőgyűlölő.
2021. okt. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
8: Tehát ha "olyan jó barát vagy" dolgoknál soha nem lett több, akkor elmedoki kell mert nem vagyok normális? Jah hát én kérek elnézést :D
2021. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
#12 A pszichés gond mióta jelenti azt hogy "nem normális"? Vagy a válogatós? Ha nem kell a dagi Julcsa, vagy szemüveges Irénke, akkor válogatós vagy, nem incel.
2021. okt. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
#11. Az incel jelentése az, hogy az illető akaratán kívül él cölibátusban. Ez nem jelenti automatikusan azt, hogy nőgyűlölő, szóval hiba összemosni. A másik ok amiért hiba összemosni, hogy nemről sem esik szó, így nő is lehet ugyan úgy incel, képzavaros lenne kissé egy nőgyűlölő nő, még ha van is rá elvétve példa.
2021. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13: És ha szemüveges Irénke a válogatós? Az elő sem fordulhatott, ugye.....
2021. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%
13: Sőt, ha elvárom hogy nő legyen az túl válogatás? Vagy én bajom, hogy heteroként a férfi miért nem jó? Lehet korosztályom, vagy 70 éves ha nem jó.... Akkor tényleg nem vagyok incel, igaz.
2021. okt. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az én megítélésem szerint a válogatás a saját akaratod, így nemnagyon lehetsz incel.
2021. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem az incelnél is vannak fokozatok, én pl:

"Az incel jelentése az, hogy az illető akaratán kívül (a COVID miatt) él cölibátusban."

2021. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

16# remekül leírja hogy miért butaság a válogatást önkéntességgel azonosítani.

De mondok még példát: Pl. ha egy betegség miatt nem szexelhetek, de amúgy vágyom rá, akkor én önként vagy önkéntelenül tartóztatom meg magamat?

Valósabb példaként azt mondanám: vágyom rá hogy egy számomra vonzó nővel legyek (nem vonzóra nem vágyik senki) de a vágyam ellenére ez nem adatik meg.

Az önkéntesség akkor állna, ha számomra valamennyire vonzó nőket is elutasítok, akkor az önkéntes elutasítása a nőknek. Amikor viszont vonzó nővel (ami már csúnya nőket is jelenthet, kizárólag egyéni ízlés kérdése kit tart még vonzónak) nem sikerül semmilyen kapcsolat sem, az teljesen önkénttelen.

És egyébként az incelség független attól hogy az ember önmagát miképp határozza meg, kizárólag a most leírt önkéntesség fogalma a lényege az incelségnek

2021. okt. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!