Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek iszonyú magasan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek iszonyú magasan vannak az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Sokan azt szokták mondani, hogy azért vagyok sikertelen, mert nagyon magasak az elvárásaim. Összefoglalom röviden kb mik az elvárásaim:


- Ne legyen gyereke más férfiaktól (mivel nekem sincs más nőktől, ha lennének akkor viszont nem bánnám)

- Okosabb legyen, mint egy zsák krumpli. Képes legyen ép mondatokat felfogni agyilag.

- Ne legyen nehezebb 150 kilónál (mivel én is viszonylag sportos alkat vagyok 180cm/75kg-vel). De ha nehezebb is az se gond, de akkor arányosan legyen fölösleg a "nőies testrészeken" is egyaránt.

- Ne akarjon minden héten más férfival szexelni ha párkapcsolatban lenne velem. Az egyáltalán nem baj ha más férfiakkal beszélget, kikapcsolódik stb egészen addig amíg senkivel sem hiteti el, hogy szexelhet vele amíg párkapcsolatban van. Azaz ha más férfiak fejébe nem ültet bolhát, hogy van esélyük szexelni amíg párkapcsolatban van velem. De ezt leszámítva egyáltalán nem vagyok féltékeny. (mivel én sem akarok más nőkkel szexelni párkapcsolatban)

- Ne legyen rasszista, azaz ne utáljon másokat kizárólag csak a származása miatt (mivel én sem vagyok az)


Lényegében ennyi az elvárásom, a fentieket leszámítva olyan sok minden nem nagyon van. Kinézet terén nem igazán van semmi különösebb ami zavarna (pl se a narancsbőr meg ilyesmik se zavarnak), kor terén se nagyon zavar semmi, inkább a viselkedés/személyiség ami fontosabb, de ott is viszonylag megengedő vagyok sok mindennel kapcsolatban. Anyagiak terén pláne nincs semmilyen elvárásom.


Szerintetek óriásian magasan vannak az elvárásaim, mint ahogy mondják? Tényleg emiatt nem tudok egyből a másik napra senkit sem találni?



2021. okt. 12. 16:45
A kérdező szavazást indított:
Igen, ezek óriási mércék. Nagyon válogatós vagy
Ezek még tűrhető kitételek
Egyéb (leírom)
36 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Túl keveset vársz szerintem. Amit írsz, annak többsége emberi szempontból fontos, nem is kifejezetten kapcsolati szempontból. Ehhez még kellene jönnie egy csomó olyan dolognak is, amitől az illető kifejezetten neked megfelelő társad lesz.
2021. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

#1


Pedig ezeknek se felel meg egy csomó nő. Sokan felháborodottan nekem ugranak, hogy "akkor dögölj meg egyedül és ne is legyen senkit! ha már ilyen finnyás vagy!"

2021. okt. 12. 16:51
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

2

Akkor keresgélj más körökben. Én mindegyiknek megfelelek és ugyanúgy el is várom, de ez nem elég ahhoz is, hogy jól érezzem magam valaki mellett például. Ahhoz több kell.

2021. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kevés. Meg vagy 10 dolog siman eszembe jutott ezek mellé.

Hol és hogyan ismerkedsz, hogy ilyen feltételekkel nem találsz lányt?

2021. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
11%
Ja egyébként a szingli mamik nagyon önérzetesen földhöz tudják baxni magukat, azoknak a szavára fölösleges adni. Mikor a lábuk közé kellett engedni a trógert, aki cserben hagyta őket a gyerekkel, akkor nem volt ez a fene öntudatosság, azóta meg folyamatosan. Engem is állandóan ekéznek.
2021. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%

Kimondottan alacsony elvárásaid vannak (150 kiló wtf), a stílusod viszont visszataszítóan pökhendi, ez lehet a baj. Lesír rólad hogy egy komplexusos hímsovi nőgyűlölő vagy (a zsák krumplis szöveg meg a "legyen hűséges mert én is az vagyok" helyett az a dörgedelem hogy te mit nem engedsz meg).

A gyerekmentesség teljesen normális elvárás (főleg fiatalon, később már erősen lecsökkenti a jelölteket).

2021. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez túl kevés.
2021. okt. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

Ezek alapján nincs sok elvárásod!

Csakhogy!

Azt nem írtad, hogy hány éves vagy?

Ezt a szöveget írhatta volna pl. egy 50 éves pasas is, aki folyton a 30 éveseknél próbálkozik.

Na, akkor mindjárt kibukik, hogy miért nem jön össze!

Nem állítom, hogy nálad ez a helyzet, ez csak egy példa volt!

2021. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezek még nem elvárások.

Viszont az önismereteden csiszolhatnál.

2021. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Gyerekem van egy, már öreg vagyok, és nem kedvelem a cigányok többségét, és a maradéknál is vannak kétségeim,de legalább bevallom. Szóval számomra magasak.
2021. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!