Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lenne így Badoo-ra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne így Badoo-ra vagy Tinder-re regisztrálnom?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok, szerintem nem nézek ki rosszul, de nagyon jól sem.

Inkább a tízenéves lányoknak szoktam tetszeni. Nem vagyok magas sem, se izmos, 175 cm magas vagyok átlagos testalkatú, kicsit vékony.

A másik problémám, amit szégyellek, hogy nincs semmi iskolai végzettségem (a 8 általánoson kívül), bár tervben van a jövőre nézve, de ezek inkább mindig csak tervek még, még egy jó idő mire lesz belőlük valami. Ennek ellenére egyébként nincs rossz munkahelyem és fizetésem, külön lakom a szüleimtől, igaz albérletben, de szép és jó helyen.


Nos, nem tudom hogy lenne -e így értelme regisztrálnom a társkeresőre vagy hogy így szóba állnának velem -e a lányok, ha kiderül hogy én nem vagyok egy mérnökinformatikus és sok mindenben le vagyok maradva a korosztályomtól.

Jelenleg fogalmam sincs, hogy szóba állnak -e, ugyanis én életemben eddig egyszer csak egy lánynál próbálkoztam még 24 évesen, de neki volt barátja. Senki másnál nem próbálkoztam még, még neten sem. Tehát nem volt még barátnőm, sőt még szexuális kapcsolatom sem.


Nem igazán járok sehova, vagy oda is egyedül, illetve az itthoni programokat részesítem előnyben, és a munkahelyemen sincsenek lányok, így ott sem tudok próbálkozni vagy ott sem próbálkoztam még. Nem igazán vannak barátaim sem, így társasági életet sem élek, bár lett volna sokszor lehetőség rá, az élet mindig olyan emberekkel hozott össze, akikkel nem mentem volna el szívesen ide-oda, így inkább elvoltam magamban.


Nyílván élőben nagyon kevés az esélye annak, hogy megismerjem azt a lányt, aki megfelelő lenne nekem, ezért gondoltam a társkeresőkre, ott több az esély...


2021. okt. 12. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
En 180 felettieket keresek szoval miattam biztos nem
2021. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem próbálod meg, addig nem fog kiderülni. Ez nem egy olyan befektetés, amivel bármit is kockáztatnál. Regisztrálj, és meglátod lesz-e eredménye.
2021. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Remélhetőleg te nem leszel olyan passzív(tátott szájjal várják a csodát), mint akik jelenleg a tinderen vannak. Így lesz értelme. Egyébként nem.

N

2021. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

”ezért gondoltam a társkeresőkre, ott több az esély...”


Nem.

2021. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Férfiként felejtsd el. Csak időpazarlás. Inkább tanulj ki valamilyen szakmát, ami érdekel.
2021. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 VincentLaw ***** válasza:
Ezeket a tévképzeteken nem tudom ki terjeszti, hogy mérnökinfósként sorokban állnak a lányok előtte. Mert ha ez így van, az én sorom "elütötte a villamos" vagy nem tudom. Sőt, a körülöttem lévő mérnökinfósok nagy része is inkább szív a társkeresés területén, minthogy az ölébe hullanának a lányok.
2021. okt. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

191 vagyok, mégsincs match em drágáim. pedig nem vagyok a legalja. Értelmesen kommunikálni nem lehet ezeken az appokon.


Tinder - Rúdtánc képző, luxus travel, bor addict.

Badoo - napi..szar trash színvonal, ahol 1 üzenet 3 ezerbe is kerülhet.

2021. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem igen! én a páromat badoo-n ismertem meg már öt éve együtt vagyunk két éve össze költöztünk. Úgyhogy igen érdemes a Badoo-ra regisztrálni.
2021. okt. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha no vagy, akkor barhova erdemes regisztralni...
2021. okt. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!