Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderre érdemes regisztrálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderre érdemes regisztrálni társkeresés céljából?

Figyelt kérdés
Tapasztalat?

2020. febr. 4. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekem iszonyat sok ismerősöm itt találta meg a jelenlegi párját.. én is próbálkozom egy ideje, de nekem még nem jött össze. Valószínűleg azért, mert igazán nem is vagyok rá még elég nyitott. Szoval hajra
2020. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Igen! Nagyon sokan vannak fenn ilyen célból, főleg a 20-asok.


Tapasztalat? 4 éve vagyunk együtt

2020. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
HA vállalhatóan nézel ki, akkor megéri. HA nem, akkor inkább csalódás lesz.
2020. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be. Csak olyanba futottam bele aki szexet akart volna.
2020. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Talán ha fizet érte az ember. Én kb fél évet voltam fenn (nem összefüggően, sok megszakítással) és semmi. Kb 3-4 match ha összejött, abból is nagyjából 1 "beszélgetést" sikerült összehozni, pedig nem vagyok ronda (mások sem tartanak annak).

Ez egy tipikusan arra való app ahol ha nagyon jól nézel ki és/vagy gazdag vagy csak úgy lehet igazán esélyed.

A női oldalról tudok nyilatkozni, 2 féle nő van fenn: a nagyon durván jól kinéző, tipikus "Instagram modell", mindenhol menő háttér, luxusautók, tengerpart, nyaralás stb.

A másik oldalt pedig a nagyon csúnya, reménytelen, elhízott nők jelentik.

Köztes "kategória" nem nagyon van.

Illetve sok az inaktív és a kamu profil.

Badoon több "sikerem" volt, de az is hasonló. Sajnos fizetős opció nélkül egyik sem ér sokat. Egyrészt nem tudod megnézni ki lájkolt, illetve csomó egyéb funkció elérhetetlen.

Ráadásul azt még hozzátenném, hogy a regisztrációkor, az első pár napban (héten talán?) előre sorol a rendszer szóval sok lájkot fogsz kapni, ösztönözve arra, hogy fizess elő.

Szerintem időpazarlás az egész. Inkább ismerkedj személyesen valahol.

2020. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Férfiként nem sok értelme van, de egy próbát megér. Ahhoz is szerencse kell..., mint a többi online társkeresőhöz.
2020. febr. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!