Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a célja a nőgyűlő férfiakna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a célja a nőgyűlő férfiaknak? Mit akarnak elérni?

Figyelt kérdés

Szerintem ezek a nőkre vetítik ki a sérelmeiket, amiket a patriarchális társadalom és a régi, túlhaladott nemi szerepelvárások miatt szenvedtek el. Elvégre egyszerűbb és kézenfekvőbb a már amúgy is másodszerepbe kényszerített nőket tovább rugdosni, mint szembenézni vele, hogy a probléma nem személyekkel vagy csoportokkal van, hanem az egész szocializáció van elcseszve, a káros beidegződések pedig ott vannak minden ember fejében, nemtől függetlenül.


Nektek mi a véleményetek erről?



2021. okt. 16. 20:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%

Azert gyulolik ezek a ffiak a noket ugy kollektiven,roviden: mert NEM jutott nekik beloluk. Azaz nem jutott nekik Pïñã!!!


N

2021. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

"Szerintem ezek a nőkre vetítik ki a sérelmeiket" eddig volt igazad. A többi nem az.

Még, hogy patriarchális társadalom... nem, nem innen vannak a sérelmek.

Az ilyen emberek azt akarják, hogy szeressék őket úgy, ahogy vannak. Ezt sokan akarjuk persze, csakhogy azt már nem veszik észre, hogy jelen állapotuk nem vonzó a másik nem számára. Ebből jön a frusztráltság, majd gyűlölközés; miért nem jók ők úgy, ahogy vannak?

Ezt az egészet nagyrészt csak maguknak köszönhetik. Persze, kis részben hozzájárulhatnak külső tényezők, mint gyerekkori elutasítások.

Nem kell velkül foglalkozni. Nyavalyogjanak csak amennyit akarnak. Előbb-utóbb rájönnek, hogy ez nem vezet sehova, felismerik saját hiányosságaikat és tesznek ellene.

2021. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

"Az ilyen emberek azt akarják, hogy szeressék őket úgy, ahogy vannak."


Inkább a korábbi előjogokat siratják. Ugyan explicit módon a világért nem vallanák be, de nekik tökéletesen megfelelne, ha akár hozzákényszerítés árán lenne nőjük, akiket hivatalos házassági papír által felhatalmazva erőszakolgathatnának rendszeresen, mint a "régi szép időkben".

2021. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%

Én jól csináltam mindent, kijöttem a mamahotelből és van munkám is + bitcoinnal egész sok pénzt is összeszedtem. Ehhez képest azt látom, hogy a nők továbbra is semmibe vesznek és ugyanazokkal a jól kinéző drogdealerekkel szexelnek, akikkel középiskolás korombam láttam őket.


Mi van, ha talán nem velem van a probléma, hanem azzal, hogy megbontottunk egy társadalmi rendszert, ami a civilizáció hajnala óta jelen volt. Marxisták a genderszakról persze mondanák, hogy előtte nem, de gondolok egyik nőnek sem célja, hogy megint gyűjtögetnie keljen a bogyókat, miközben időnként megerőszakolja a szomszéd törzs.

2021. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

#3: ilyen mikor volt nálunk? Még a nemesek korában... azt aztán sirathatják. El kell menni Afghanisztánba, ott még ez a módi...

#4: sajnálom, de már az első paragrafusodban kideürlt, hogy veled van a probléma...

2021. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
39%

5: Fölmegyek Tinderre és alig van matchem, aki van az meg nem ír vissza. A személyiségem teljes mindegy ebben a helyzetben.


A való életben meg nem mindig voltam ilyen, de ennek ellenére ott sem voltam sikeres. A blackpill -t csak fél éve ettem meg, előtte "rendes" gyerek voltam, akit a nők annyira akarnak...

2021. okt. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

#5: hogy mikor volt? Parancsolj:


[link]

2021. okt. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Huhh vegigolvastam a teljes cikket!!! Durva :D


De nekem JÓ volt! Es nincs visszaut 🕊️😍😂😂😂😂


Ez a rossz lesz duma..azert van mint irtak..hogy anno 100+ eve a leanyok..ne legyen kivancsiak mi a szex.. ennyi igazabol.

2021. okt. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

5-ös

Mi vele a probléma, azt is ideírhatnád!

2021. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%

Mi a célja a férfigyűlölő nőknek?

És a csak incelgyűlölő nőknek mi a céljuk?

Ők mit akarnak elérni?

2021. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!