Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám elérni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy ne csak "odadobjam magam" a férfiaknak, hanem küzdjenek is értem?

Figyelt kérdés
egyszerüen nemmegy:Snemtudom,hogy hogy kéne csinálnom..ha valaki tetszik..simán hagyom magam lesmárolni meg ilyenek..aztán persze hogy csak szivatnak :/
2011. ápr. 9. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Én messziről elkerülöm az olyan lányokat akikért "küzdeni kell". Lehet hogy én vagyok a kivétel ami erősíti a szabályt, de játszmázzon velük a fene, elmehetnek a g*cibe.

Én nem szivatnálak az biztos! Örülnék egy olyan lánynak akivel nem kell játszmázni!

2011. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos sok olyan pali van mint a ˝kedves˝ második válaszoló. És emiatt szívnak az olyanok mint én, akik nem kelletik magukat és nem tárják szét rögtön a lábukat...
2011. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem,nem vagyok ku.rva..:D

csak egyszerüen ha valaki tetszik akkor nem kell küzdeni értem meg minden hanem ok akkor jöjjünk össze..ne fusson senki fölösleges köröket..de ink benne van h akkora szeretethiányom van,hogy kötődni akarok hozzá..

2011. ápr. 9. 17:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Hú, hát én erről tudok mesélni, pedig nem direkt csinálom. Pl kapcsold ki a hangot a telefonodon (lehetőleg a rezgést is) és felejtsd úgy. Aztán amikor jó 2 nappal később rájössz, hogy jé, ígymaradt, akkor válaszolsz az sms-re. Ilyenkor teljesen összezavarod, mert ő már rég lemondott rólad, aztán kap egy kedves sms-t. Aztán felejtsd otthon bekapcsolva a géped, amikor elmész valahova, így látja, hogy fenn vagy mindenhol, csak épp valamiért nem válaszolsz, aztán eszi a fene, amíg hazaérsz. Aztán amikor végre eljuttok oda, hogy találkoztok, akkor lehetőleg olyan napra szervezd, amire már hetekkel előtte beszerveztél valamit, amit elfelejtettél, és aztán persze a randi közepén felhívnak, neked meg el kell menned. Vagy egyszerűen úgy menj el a randira, hogy hulla fáradt vagy, és nem tudsz koncentrálni. Ha véletlenül egy helyen vagytok egy buliban, akkor ülj le pont úgy, hogy te ne lásd őt csak ő téged, és utána amikor mész el, akkor lepődj meg, hogy ő is ott van és mondd meg neki, hogy pedig annyira örülsz, hogy találkoztok és holnap beszélhetnétek. Szóval ez így viccesnek tűnik, mert én csak rettentő szórakozott vagyok, de több pasi is mondta már a barátnőimnek, hogy én az a típusú lány vagyok, akiért meg kell küzdeni. Pedig igazából nem szivatom őket, de az is igaz, hogy mondjuk nem folyton azon jár a fejem, hogy mi lehet ezzel meg azzal a sráccal, meg nem nézegetem folyton a telefonom, hogy mikor kapok tőle üzit.
2011. ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Minek küzdjek érted, mikor este elmész bulizni, és két feles után ugyanúgy hanyatt tudlak dönteni?
2011. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kolo válasza:
68%

"Hú, hát én erről tudok mesélni, pedig nem direkt csinálom" kezdetűnek...


Nos ez egy külső szemlélőnek (srác vagyok) úgy tűnhet, hogy ezek a "női praktikák". Lehet, hogy nem tudatos, nem tételezek fel rosszindulatot, mert én se vagyok az, de engem az ilyenek taszítanak. Ezt kb megcsinálja velem valaki háromszor és hagyom a fenébe, mondván szórakozz annak az idegeivel, akinek két anyja van!


Kedves kérdező. Szerintem meg kéne találni az arany középutat. Az se jó, ha könnyen odaadod magad (az ilyet szokták a férfiak csak egy könnyűvérű lánynak tartani, aki csak "arra" jó, vagy ahogy írod, ilyenkor szivatnak). Viszont srácként azt is rühellem, ha nem kapok egyértelmű válaszreakciót arra, hogy most akkor mi a pálya. Állítólag a nők a találkozás első 5 percében eldöntik, lesz-e folytatás vagy nem. Nem tudom ebből mennyi igaz, de ha igen, és nem kapok jelzést arról, hogy nem, akkor az nagyon fel tud idegelni. Tipikus esete a "csak szórakozott velem"-nek, amit rühellek. Szerintem ne azt akard elérni, hogy küzdjenek érted (bár, ha csak ennyi a célod, az már szerintem baj), hanem azt, hogy értékeljenek.

2011. ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem az a célom csak..egy barátom fogalmazta ma meg úgy,hogy "aki egy kicsit is bókol neked meg kedves veled,annak már tálalod is magad"..aztán hogy "egyenlőre csak nyelveket engedsz a szádba,pár év mulva majd farkakat"..és sajnos igaza van...mert ez így nem állapot,hogy azonnal hagyom magam lesmárolni...mert így nektek pasiknak,csak egy strigula vagyok kb..semmi izgi...:/
2011. ápr. 10. 00:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ha egy nő közvetlen és azonnal kiteríti a lapjait. Inkább tanulj egy kis dominanciát. Ha már beadod magadat akkor legyen egy kis akaratosság. Sok férfi van akinek egy dominánsabb nő kell, nem egy kis hülye bárányka aki várja mikor dugja már meg valaki. Az szerintem rossz amikor egy nő panaszkodik hogy: "jajj nem udvarol nekem senki és akkor inkább kolostorba vonulok".


Mindig a nő választ! mindig, a természetben is!

2011. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,ez olyan,h én mindig azt vallom,h ha kell nekem vki,akkor lépek felé,ha nem akkor megmondom neki,h "bocs,ez így nem fog menni",habár teljesen tisztán kifejezem ,h tetszik vki,és nem húzom azért is az agyát,h lássam mennyire jön utánam,ettől függetlenül,még meghagyom,h had "küzdjön" értem.Pl.:nem én kérem el a számát,msn címét,nem hívom el randizni,megvárom míg ő akar talizni,persze ha rákérdez akkor esetleg elmondom neki,h örülök,h végre mondta,vártam már stb.Vagy első szexnél,akárhogy nem vagyok szűz,én mindig kivárom azt a 2 hét-1 hónapot,h egyrészt ne gondolja,h könnyen odaadom magam(erről beszélgettem sokat pasikkal,és azt mondták,h ennek így van meg a varázsa),meg,h vmennyire megismerjük egymást.Jó,egy kicsit eltértem a témától,de remélem azért érted,h úgy egyben mit szeretnék kifejezni ezzel.Mutasd neki,h akarod,de hagyd meg neki a lehetőségeket,h úgy érezze,h ő szerzett meg!Sok szerencsét!:)
2011. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az ilyen csajoktól mindig a falnak mentem .... tudod ki fog kűzdeni ? .... azt csak várd ki!!
2011. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!