Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kigyúrt férfiak! Fontos számotokra, hogy egy nő is hetente többször rendszeresen járjon konditerembe és eddzen, vagy nem elvárás?

Figyelt kérdés

2021. okt. 17. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Akinek fontos az nagyon felszines. Abbol meg garantált a szakitas is. Felszines kapcsolatok az egy eq szint alatti kapcsolat
2021. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Valamennyire legyen igényes magával, ne legyen elhizva , de a rendszeres kondizàs nálam nem feltètel.

2021. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem vagyok teljesen kigyúrt, de rajta vagyok, szóval hátha releváns a válaszom :D

Én a husi lányokat szeretem. Ne legyen egészségtelen, de inkább elhízott, mint kockahasú fitnessmodell. Sosem értettem, hogy honnan jön ez a gondolatmenet, hogy ha én kigyúrt vagyok, akkor a nő is legyen az..

2021. okt. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Általában kigyúrt pasival én szintén hasonló kaliberű nőt látok. Én nem vagyok kigyúrt nő, és nem is biztos, hogy kezdeményeznék kigyúrt férfival, mert én is azt gondolom, hogy magukhoz hasonlót keresnek.
2021. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért az ember jó esetben hosszabb távra keres partnert. Márpedig sokminden változhat néhány év alatt. Én pl. kigyúrt voltam, ma már "átlagos" vagyok. Pandémia, életvitel változás stb. Na, olyankor mi van?!

Ne legyen kórosan elhízott és nem baj ha szeret valamit sportolni, de sosem vágytam fitnessguru csajokra.

2021. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
kigyúrt férfias testű nő talán a meleg hajlamú férfiaknak tetszenek, egy nőiesen formás nő az meg más.
2021. okt. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!