Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire szabályszerű az,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szabályszerű az,hogy a nők főleg a férfi anyagi helyzete felől érdeklődjenek?

Figyelt kérdés

Többfajta internetes társkeresőn is ismerkedek Tinder és társai.Megfigyeltem,hogy nagyon sok beszélgetés arra lyukad ki végül,hogy nekem mennyi pénzem van és abból mennyit lennék hajlandó rákölteni.Ez sajnos nem egyszeri alkalom volt.

Más is tapasztalta ezt vagy én vagyok az a tipikus malacpersely férfi?



2021. okt. 20. 14:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Nem vagy egyedül. Előbb-utóbb rátapintanak és kiváncsiak rá, hogy mit tudsz biztosítani. Ha úgy látják, anyagi helyzeted nem megfelelő, akkor lehetsz te akármilyen jó kinézetű, pattintanak.
2021. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes, én eddig az ilyen nőket elkerültem, (vagy ők engem) de normális nőkkel volt szerencsém ismerkedni eddig.
2021. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Érdemes vonna felülvizsgálni az ízlésedet! Már kép alapján ki lehet szűrni az ilyen lányokat.
2021. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Mint nő úgy gondolom, ha valaki szemtelenül rá kérdez, hogy mennyi a férfi fizetése és mennyit költene ebből rá, akkor ott már elég nagy a gond én nem azért kezdtem egyszer sem társkeresőn ismerkedni, hogy eltartsanak mások. Sajnos vannak olyan nők, akik nem hajlandóak önmaguk pénzt keresni ez nem a férfi feladata, közös feladat. Nem értem ezt miért nem képesek felfogni. Vannak nők, akik nem hivatottak többre.
2021. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

En csaladot szeretnék es kozos ingatlant.

Nem kerdezek rá, de azert pl egy mamahotelesnél azert már erdekel, hogy legalabb megtakaritasa van e ha már otthon él 30 40 évesen is..


Azaz ha osszejonnenk es hozzam koltozne nem lehet vele haladni sem, mert 2.anyát keres valojaban aki majd eltartja? Vagy mi a terv?


Ez csak egy pelda volt abbol vajon a ffi statusza mit jelenthet.

Es ehhez aranyasonak se kell lenni hogy erdekeljen.

2021. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
Nincs abban aranyásóság, ha tudni szeretném hogy az illető képes dolgozni, vagy csak egy ingyenélő, naplopó senki házi. Csak annyi pénzt kérek tőle, amennyit én is össze tudok kuporgatni havonta. Ezt azért nem nehéz megugrani.
2021. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
En nő vagyok és elarulom hogy a ferfiak is ugyanezt csinaljak a tobbseg.mit dolgozol, hol dolgozol, mivel jarsz munkaba, hol nyaralsz, egyedul laksz, alberlet-e. Ha az mondom munkanelkuli vagyok, egyből unmatch. Ha valami kis melot, pl. Bufeben arulok, albiban vagyok egy baratnommel, szinte azzonnal visszabb vesz a pasi es alig kerdez, ha diplomas munkat mondok es hogy sajat lakasban lakok egyedul, tepernek. Ferfiak 80 szazalekarol beszelek.
2021. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

Tőlem még nő nem kérdezte.

50 felett vagyok. Annak szoktak örülni hogy kemény a ceruza. Néhányn meg is jegyezték, hogy ilyet rég nem láttak.

2021. okt. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon sok nővel ismerkedtem neten, senki se kérdezte meg mennyi pénzt költenék rá, randin többen felajánlották, hogy fizessünk felesbe, avagy következő alkalommal ők hívnak meg.


Vizsgáld felül a párkeresési szokásod, mert tudatosan vagy tudat alatt ilyen nőket keresel!

2021. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%

7

Én is ilyen vagyok. Nem vonzanak a csóró nők. Mondjuk jómódú még nem volt. Inkább egyedül. Ki a fax akar négyszeres árat kifizetni egy nyaralásért, amikor mehetek negyedáron egydül? Arról nem beszélve hogy a két kölke még beszólogat, ha magammal viszem. 1x volt ilyen. Többé nem lesz.

2021. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!