Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal együtt vagyok 9...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal együtt vagyok 9 hónapja és egy ideje mikor veszekszünk mindig lökdös, kifordítja a kezemet. Ezek után szabályszerűen félek tőle. De nagyon szeretem szerinteek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 11:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne veszekedjetek?
2012. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Mondd meg neki, h ne lökdössön, ne csavarja ki a kezed.
2012. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd neki, hogy ilyeneket csináljon. Sajnos ebből előbb utóbb pofon/verés is lehet. Hiába szereted, ha ilyen agresszív veled, akkor lépj ki ebből a kapcsolatból.
2012. nov. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj. Csak rosszabb lesz!!!
2012. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek!Tapasztalat sajnos!

Így kezdődik és ahogy egyre jobban ismer és tudja a gyenge pontjaidat annál jobban fog bántani:(

Menekülj!Még akkor is ha szereted!!

2012. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezen még gondolkodni kell? Szerinted az szerelem a másik részéről ha fájdalmat okoz?! Ebből tényleg verés is lehet! Amúgy az ilyet rendőrségre is fel lehet adni!
2012. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az ilyen természet nem javul, csak romlik. Azonnal hagyd ott ezt a pasit!

Az életed teheti tönkre.

Ha fogadkozik sem változik meg. Az nem férfi, aki egy nőre, vagy akár egy nyápic, nyuszi emberre kezet emel.

Ha ezt magával egy ívásúval tenné, már szét lenne verve a feje.

2012. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szeresd csak tovább, úgyis menő dolog az ilyen vadbarmokat szeretni.
2012. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez csak rosszabb lesz, most menj, még nem késő!!!!
2012. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8-as, jaja, én is úgy vettem észre... csomó nő olyan pasiért bomlik aki üti-vágja, megalázza, kihasználja...dehát ha ez kell nekik...
2012. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!