Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy randira hívok egy nőt igent mond majd elmesélem neki hogy az én életemben a vírust nem hozott változást mert az előtt is használtam a szexhez gumikesztyűt és maszkot és erre azóta nem áll szóba velem?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 10:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#19 nem mindegy milyen ok alapján utasít el??? Ha Férfi vagy akkor tiszteletben tartod ha nyafogós kisgyerek akkor hisztizel rajta "demiérdemiért".
2021. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Hát nagyon nem mindegy hogy valós ok alapján vagy se. Amúgy nem elutasítást történt legalább figyelj mielőtt hozzá szólsz valamihez...

Az új dolog hogy a gyakorin kérdezés nyafogás. Rólad is többet tudtam meg mint kellett volna... Vedd nyafogásnak ezt is.

2021. okt. 21. 13:09
 23/30 A kérdező kommentje:
Mondjuk az még ennél is újabb hogy a gyakorin kérdezés tiszteletlenség...
2021. okt. 21. 13:09
 24/30 anonim ***** válasza:
De nem írtad, hogy hogyan képzeled el a beszédet, te tök. Megkérdezi, hogy viccelsz-e? Ha meg kell kérdezni, már nem vicces.
2021. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Valós ok. Az eltérő humorérzék nem valós ok?
2021. okt. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Nem kell külön elképzelni ugyanúgy kell csinálni mint eddig. Ha valaki nem ért valamit az vagy rákérdez vagy azt kockáztatja hogy hülyeséget hisz. Bármelyiket is választja azzal nagyon sokat elárul magáról...
2021. okt. 21. 13:13
 27/30 A kérdező kommentje:
Nem eltérő humorérzék hanem a kommunikáció blokkolása ami egy kapcsolat halála. Csak az nem mindegy hogy az elején öli meg a kapcsolatot vagy akkor amikor a másik már beleölt rengeteget abba ami neki nem is volt komoly. Ez most jól sült el de az is elgondolkoztató hogy csak rajtam múlt, rajta nem. Meg tovább fokozni. Ez egy elvált nő volt, lehettem volna előítéletes hogy vajon miért. De nem voltam. Így viszont már nem előítélet ha a tettei alapján merült fel ez is bennem...
2021. okt. 21. 13:17
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó nagylelkű vagy, hogy nem ítéltél el valakit.
2021. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
#27 aham szóval úgy gondolod hogy valaki akivel még nem is találkoztál számadással tartozik neked... lehet udvariasabb lenne, de ettől a döntése már megszületett. Az ő szemszögéből nagyon is valós okkal. Hogy az mi nem tudjuk, de érett gondolkodású ember akkor is elfogadja és nem pörög rajta tovább feleslegesen.
2021. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Komoly gondok vannak veled Ha neked az számadás valaki a gyakorin kérdez.

Nem az ő szemszögéből valóságos az ok hanem az én szemszögemből valóságos az ő reakciója. Az ugyanis nem általam kitalált.


Viszont egy felnőtt gondolkodásu ember ha feleslegesnek gondol egy kérdést akkor nem kezd el rá válaszolgatni...

2021. okt. 21. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!